2024. április 16, kedd - Csongor

A törődés és a figyelmesség a legnagyobb ajándék
2016. December 06. 09:05, kedd | Helyi

A törődés és a figyelmesség a legnagyobb ajándék

Nem a Mikulás-csomagok és az ajándékok, hanem a közösségben eltöltött délután tette igazán boldoggá azokat a hátrányos helyzetű gyerekeket, akik december 3-án a Mezgé tornacsarnokában várták a Mikulást.

Már jobban szeretjük a minőségi csokimikulásokat
2016. December 04. 05:00, vasárnap | Életmód

Már jobban szeretjük a minőségi csokimikulásokat

A Magyar Édességgyártók Szövetségének titkára szerint a magyarok átszoktak a minőségi csokoládéra, amit jelez, hogy szinte eltűntek a csokoládébevonóból készült figurák az áruházak polcairól.

Hamarosan érkezik a Mikulás az Ipartestülethez!
2016. November 24. 14:39, csütörtök | Helyi

Hamarosan érkezik a Mikulás az Ipartestülethez!

2016. december 5-én 17:30 órakor a Vállalkozók Ipartestületének Székházába (Móra tér 9.) látogat a Mikulás.

Adventi Családi Szombat délelőtt a könyvtárban
2016. November 21. 08:53, hétfő | Helyi

Adventi Családi Szombat délelőtt a könyvtárban

Szeretettel hívják és várják a Gyermekbirodalom Adventi Családi Szombat délelőttjére 2016. november 26-án, szombaton 8-12 óráig a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

Maga az érzés, hogy adhatunk mindennél többet ér
2015. December 19. 11:24, szombat | Helyi

Maga az érzés, hogy adhatunk mindennél többet ér

Az MSZP kiskunfélegyházi szervezete hagyományos karácsonyi ünnepségét december 18-án az MSZP Székházban tartotta.

Karácsony a Silver Steppel
2015. December 17. 12:20, csütörtök | Helyi

Karácsony a Silver Steppel

Vérpezsdítő előadásával a karácsonyi zenék világába kalauzolta el a Silver Step Táncegyüttes a nézőket december 16-án a Móra Ferenc Művelődési Központ Dísztermében.

Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek
2015. December 09. 08:09, szerda | Helyi

Gitározott és énekelt a Mikulás a gyerekeknek

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Kiskunfélegyházi csoportja december 8-án (kedden) tartotta hagyományos Mikulás Ünnepségét a Szakmaközi Művelődési Házban.

Az óvodásoknak mozi filmmel kedveskedett a Mikulás
2015. December 08. 12:32, kedd | Helyi

Az óvodásoknak mozi filmmel kedveskedett a Mikulás

December 7-8-9-én délelőtt városunk óvodásai a Mikulás ünnepének alkalmából ingyenes filmvetítésen vehettek(nek) részt a Petőfi Moziban.

Mikulás a város karácsonyfája alatt
2015. December 07. 11:56, hétfő | Helyi

Mikulás a város karácsonyfája alatt

Olyannyira szép lett a városunk karácsonyfája, hogy december 6-án (vasárnap) a Mikulás is megcsodálta. Hű társai a krampuszok szintén vele tartottak, akik zeneszóval szórakoztatták a közönséget.

A Könyvtárban nagyon várták a Mikulást
2015. December 05. 15:50, szombat | Helyi

A Könyvtárban nagyon várták a Mikulást

Ünnepváró családi szombat délelőttre invitálták ma (december 5-én) az érdeklődőket a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

Mikulás járt az Ipartestületnél
2015. December 05. 09:00, szombat | Helyi

Mikulás járt az Ipartestületnél

December 4-én (péntek) tartotta hagyományos Mikulás Ünnepségét a Félegyházi Ipartestület.

Idén is várja a tartósélelmiszer- és játékadományokat a Mikulásgyár
2015. December 04. 14:30, péntek | Belföld

Idén is várja a tartósélelmiszer- és játékadományokat a Mikulásgyár

Az Ötvenhatosok terén, több vidéki gyűjtőponton, valamint az ország összes postai hivatalában idén is várja a tartósélelmiszer- és játékadományokat a Mikulásgyár