2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Az idén is Magyarországra látogat a lappföldi Mikulás
2023. November 12. 08:27, vasárnap | Bulvár

Az idén is Magyarországra látogat a lappföldi Mikulás

Az idén is Magyarországra érkezik decemberben a finn Mikulás a Mikulásgyár meghívására, Joulupukki ezúttal több városba is ellátogat - közölte a Mikulásgyár Alapítvány szombaton közleményben az MTI-vel.

Hibát találtak egy csokimikulásnál
2021. December 03. 08:00, péntek | Belföld

Hibát találtak egy csokimikulásnál

Hajszál híján tényleg minden jó volt a Mikulás zsákjában: mindössze egyetlen csokoládéfiguránál talált jelölési hiányosságot a fogyasztóvédelem - jelentette be Schanda Tamás.

Közel ötmilliárd forintot hozhat a lottózóknak a Mikulás
2019. December 06. 12:48, péntek | Helyi

Közel ötmilliárd forintot hozhat a lottózóknak a Mikulás

Már 160 napja halmozódnak az ötös- és hatoslottó főnyereményei, így ezen a héten összesen közel ötmilliárd forintért lehet játszani a két lottójátékkal.

Moziba hívta a gyerekeket a Mikulás
2019. December 04. 11:00, szerda | Helyi

Moziba hívta a gyerekeket a Mikulás

Ingyenes mozizással lepte meg a városunk és a gazdakörök óvodásait Reményi Richárd, a Petőfi Mozi üzemeltetője.

A Könyvtárba már megérkezett a Mikulás
2019. December 02. 20:28, hétfő | Helyi

A Könyvtárba már megérkezett a Mikulás

Mint minden évben, idén is kellemes hangulatú családi délelőttel készülődtek a Könyvtárban az elkövetkező ünnepekre.

Megfeleltek az előírásoknak a vizsgált csokimikulások
2019. December 01. 11:05, vasárnap | Belföld

Megfeleltek az előírásoknak a vizsgált csokimikulások

Mind a 22 féle csokimikulás megfelelt az előírásoknak, amelyeket az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) akkreditált élelmiszer laboratóriumában idén megvizsgáltak - tájékoztatta a tárca vasárnap az MTI-t.

Mikulásváró délelőtt a könyvtárban
2019. November 18. 09:13, hétfő | Helyi

Mikulásváró délelőtt a könyvtárban

Mikulásváró családi szombat délelőtt lesz 2019. november 30-án, szombaton 9 és 12 óra között a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmában.

Városi Mikulás ünnepség
2019. November 07. 10:36, csütörtök | Helyi

Városi Mikulás ünnepség

Idén is szeretettel várják a családokat, gyermekeket, nagyszülőket a Városi Mikulás Ünnepségre 2019. december 5-én, csütörtökön 16 órától a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokba.

Megtelt a városi sportcsarnok gyerekekkel
2018. December 07. 15:17, péntek | Helyi

Megtelt a városi sportcsarnok gyerekekkel

A városi Mikulás ünnepséget december 6-án a kiskunfélegyházi sportcsarnokban tartották, ahol Sünkarácsony címmel a Kiskalász zenekar koncerttel szórakoztatta a népes számú közönséget a nagyszakállú megérkezéséig.

A szaloncukor mellé mozifilmet is kaptak az óvodások
2018. December 05. 17:30, szerda | Helyi

A szaloncukor mellé mozifilmet is kaptak az óvodások

Reményi Richard, a félegyházi Petőfi Mozi üzemeltetőjének köszönhetően városunk középső- és nagycsoportos óvodásai megnézhették az Apróláb című mesefilmet.

Óriási forgalmat hoz a Mikulás ünnepe a szezonális édességek piacán
2018. December 03. 17:34, hétfő | Belföld

Óriási forgalmat hoz a Mikulás ünnepe a szezonális édességek piacán

Csaknem négymilliárd forintos forgalmat generál a Miklós-naphoz kötődően értékesített, mintegy 700 tonnányi szezonális édesség