2024. április 24, szerda - György

A lovász szakma versenyén ismét túlerőben voltak a lányok
2018. Április 21. 08:20, szombat | Helyi

A lovász szakma versenyén ismét túlerőben voltak a lányok

Mindössze 4 fiú szállt versenybe a 11 lánnyal szemben a Lovász Szakma Kiváló Tanulója Versenyen, melynek immáron harmadik alkalommal adott otthont a félegyházi mezőgazdasági iskola.

Sok kiválóság ballagott el idén is a mezőgazdasági iskolából
2017. Május 09. 11:42, kedd | Helyi

Sok kiválóság ballagott el idén is a mezőgazdasági iskolából

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola május 6-án tartotta ballagási ünnepségét.

Egy lépéssel közelebb a lovakhoz
2016. Április 20. 17:31, szerda | Helyi

Egy lépéssel közelebb a lovakhoz

Ma (április 20-án) az Agro Sztár Fesztivál keretei között bárkit szívesen láttak az Equita Kft. lovardájában, ahol sok érdekes program várta az érdeklődőket.

Lovászok versengnek a Szakma Kiváló Tanulója címért
2016. Április 19. 19:23, kedd | Helyi

Lovászok versengnek a Szakma Kiváló Tanulója címért

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Intézmény és Kollégium amellett, hogy az Agro Sztár Fesztivál rendezését is elvállalta, idén a Szakma Kiváló Tanulója versenyt is megrendezheti.

Agro Sztár Fesztivál
2016. Április 11. 11:15, hétfő | Helyi

Agro Sztár Fesztivál

A Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola rendezi meg idén a szakma kiváló tanulója versenyt lovász és húsipari termékgyártó tanulók részére.