2024. április 24, szerda - György

Kamion és személyautó ütközött össze Kunszállás térségében
2020. Október 13. 08:16, kedd | Helyi

Kamion és személyautó ütközött össze Kunszállás térségében

Egy teherautó és egy személygépjármű eddig tisztázatlan körülmények között összeütközött az M5-ös autópálya 105-ös kilométere körül 2020. október 13-án 6 óra 13 perc körül.

Felújított hivatalt és új óvodát adtak át Kunszálláson
2020. Szeptember 02. 13:22, szerda | Helyi

Felújított hivatalt és új óvodát adtak át Kunszálláson

Az átadásokon a nemzeti színű szalagot Almási Roland Márk polgármester, Lezsák Sándor országgyűlési képviselő és Mák Kornél a Bács-Kiskun Megyei Közgyűlés alelnöke vágták át.

XXII. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson
2020. Augusztus 28. 16:10, péntek | Helyi

XXII. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson

2020. szeptember 05-én 13.00 órakor Kunszálláson megrendezésre kerül a XXII. Húsfőző Fesztivál és Falunap, melyre szeretettel várnak minden kunszállási és környező településbeli család apraját-nagyját.

Bölcsőde épülhet Kunszálláson
2020. Május 14. 10:14, csütörtök | Helyi

Bölcsőde épülhet Kunszálláson

Kunszállás régi vágya már, hogy önálló bölcsőde létesüljön a településen - mondta Almási Roland Márk, a Bács-Kiskun megyei Kunszállás polgármestere.

Meggyúlt az első adventi gyertya Kunszálláson
2019. December 02. 21:48, hétfő | Helyi

Meggyúlt az első adventi gyertya Kunszálláson

December 1-jén, Advent első vasárnapján kora este gyűltek össze a kunszállásiak az első gyertya meggyújtására.

Egyéni sakkverseny Kunszálláson
2019. Szeptember 11. 10:31, szerda | Helyi sport

Egyéni sakkverseny Kunszálláson

2019. szeptember 07-én meghívásos egyéni sakkverseny került megrendezésre Kunszálláson a Falunap keretében iskolás tanulók illetve felnőttek részére.

XXI. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson
2019. Augusztus 30. 09:44, péntek | Helyi

XXI. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson

Kunszállás Község Önkormányzata és a Pál Vendéglő tisztelettel meghívja Önt és kedves családját a XXI. Húsfőző Fesztivál és Falunapra Kunszállásra 2019. szeptember 07-én 13.00 órától hajnalig.

Aratóünnep Kunszálláson
2019. Június 22. 18:00, szombat | Helyi

Aratóünnep Kunszálláson

Június 29-én, szombaton ismét megrendezik a Kunszállási Aratóünnepet, amelyre a szervező kunszállási Csűrcsavaró Néptáncegyüttes szeretettel vár mindenkit.

Karambol történt Kiskunfélegyháza és Kunszállás között
2019. Május 26. 12:31, vasárnap | Helyi

Karambol történt Kiskunfélegyháza és Kunszállás között

Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

Rádőlt egy tanyaépület két emberre Kunszálláson
2019. Február 23. 18:48, szombat | Belföld

Rádőlt egy tanyaépület két emberre Kunszálláson

Súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett két ember, amikor rájuk dőlt egy tanyaépület fala, és leszakadt a födém a Bács-Kiskun megyei Kunszállás külterületén - közölte a katasztrófavédelem szombaton az MTI-vel.

Kiránduláson vettek részt  a kunszállási házi gondozásban részesülők
2018. Október 26. 12:40, péntek | Helyi

Kiránduláson vettek részt a kunszállási házi gondozásban részesülők

2018. október 15-én csodálatos időben, kirándulást tett a kunszállási Házi Segítségnyújtó Szolgálat és a Tanyagondnok gondozottjaival és munkatársaival a Pintér Művek által működtetett Haditechnikai Parkban.

XX. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson
2018. Augusztus 28. 12:34, kedd | Helyi

XX. Húsfőző Fesztivál és Falunap Kunszálláson

A hagyományokhoz híven idén is szeretettel várják az érdeklődőket 2018. szeptember 1-jén, szombaton Kunszálláson a XX. Húsfőző Fesztivál és Falunapra.