2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Okoslámpaoszlopokat mutattak be Budapesten
2018. Augusztus 22. 05:02, szerda | Belföld

Okoslámpaoszlopokat mutattak be Budapesten

Az első, csoportba kapcsolt közvilágítási okososzlopokat mutatták be Budapesten, a IX. kerületi Lechner Ödön fasorban kedden.

Fanyesési munkálatokat végeznek közvilágítás bővítés miatt
2018. Augusztus 09. 10:23, csütörtök | Helyi

Fanyesési munkálatokat végeznek közvilágítás bővítés miatt

Kiskunfélegyháza Város Polgármesteri Hivatala értesíti a Tisztelt Lakosságot, hogy közvilágítás bővítési munkálatokat végeznek a város több pontján, ahol a vezeték kiépítéséhez szükségessé vált egyes fák nyesése.

2016. Március 04. 12:58, péntek | Helyi

Kiskunfélegyháza Város közvilágításának korszerűsítése

A beruházás keretében a város közterületi világító berendezéseinek energia-hatékony korszerűsítése történt meg.

2016. Március 04. 08:47, péntek | Helyi

Kiskunfélegyháza Város közvilágításának korszerűsítése

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata 2014 decemberében 487,74 millió forint vissza nem térítendő európai uniós támogatást nyert.

Közvilágítás korszerűsítés a város utcáin, közterületein
2015. November 27. 14:43, péntek | Helyi

Közvilágítás korszerűsítés a város utcáin, közterületein

Tájékoztatjuk a tisztelt kiskunfélegyházi lakosokat, hogy 2015. november 30-án hétfőn megkezdődnek Kiskunfélegyháza város közvilágítás korszerűsítésnek kivitelezési munkálatai.

Okosváros alkalmazást tesztelnek Budapesten
2015. Október 26. 07:32, hétfő | Belföld

Okosváros alkalmazást tesztelnek Budapesten

Okosváros alkalmazást tesztelnek Budapesten, amely során a forgalomhoz, a zajterheléshez és a levegőszennyezettséghez igazítják a közvilágítást, valamint adatokat gyűjtenek a közlekedés optimalizálásához

Év végére megvalósul a LED-es közvilágítás
2015. Január 12. 12:06, hétfő | Helyi

Év végére megvalósul a LED-es közvilágítás

A múlt év őszén benyújtott sikeres pályázatnak köszönhetően városunk 480 millió 740 ezer forint támogatásban részesült, ezáltal több mint 3400 lámpatest LED-es világításra történő cseréje válik lehetővé.

Világító járda közvilágítás helyett
2013. Október 30. 09:30, szerda | Külföld

Világító járda közvilágítás helyett

Folyamatos kérdés, hogyan lehetne csökkenteni a városok energiafelhasználását, így a közvilágítás hatékonyabbá tétele is fontos szempont. Úgy tűnik, van megoldás!