2024. április 26, péntek - Ervin

Köszönet a X. Kiskunsági Bajuszfesztivál segítőinek
2018. Május 30. 11:45, szerda | Helyi

Köszönet a X. Kiskunsági Bajuszfesztivál segítőinek

A X. Kunsági Bajuszfesztivál szervezői köszönetüket fejezik ki minden segítőnek, aki hozzájárult a 2018. május 26-án lezajlott rendezvény megvalósulásához.

Örök hála Szivárvány Intézmény Dolgozóinak
2016. Március 10. 14:52, csütörtök | Helyi

Örök hála Szivárvány Intézmény Dolgozóinak

Dinnyés Jánosné Ilonka néni életének 90. évében hunyt el. Fia Dinnyés Gyula ezúton szeretné köszönetét kifejezni mindazoknak, akik bármi módon segítségére voltak Édesanyjának és a családnak.

A tartalmas adventi időszak mögött sok munka rejtőzik
2015. December 24. 13:00, csütörtök | Helyi

A tartalmas adventi időszak mögött sok munka rejtőzik

Ki gondolná mennyi munka és szorgalom kellett ahhoz, hogy városunk színvonalas programokkal, rendezvényekkel és újdonságokkal tegye színesebbé mindenki számára az adventi időszakot...

Köszönet a életmentésért
2015. November 18. 09:10, szerda | Helyi

Köszönet a életmentésért

„Büszkeséggel és bizalommal tölt el Bennünket, hogy ilyen példaértékű emberek szolgálnak a Magyar Rendőrségben.”

Köszönet az egyedülálló produkció megszervezéséért!
2015. Szeptember 25. 11:54, péntek | Helyi

Köszönet az egyedülálló produkció megszervezéséért!

Külön tisztelettel köszönjük a Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányságnak a szervezést és a sok munkát, amivel biztosították a Diáknap biztonságos lebonyolítását és bemutatóikkal színesítették a programokat.

Köszönet a sok munkáért és önzetlen segítségért!
2015. Augusztus 25. 10:10, kedd | Helyi

Köszönet a sok munkáért és önzetlen segítségért!

Köszönetnyilvánítás az augusztus 20-i rendezvények sikeres lebonyolításáért!

Köszönet a közreműködésért!
2015. Május 26. 15:35, kedd | Helyi

Köszönet a közreműködésért!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, városvezetése és képviselő-testülete tisztelettel fejezi ki köszönetét a Városalapítók Hete rendezvénysorozat példás lebonyolításáért és megszervezéséért.

2012. Április 24. 14:11, kedd | Külföld

Tömeges érdeklődés Borat hazája iránt - kazah köszönet Cohennek

Kazahsztán köszönetet mondott Sacha Baron Cohennek - a brit humoristának, aki már lassan egy évtizede gúnyt űz belőle -, mert ténykedése nagyot lendített az ázsiai ország idegenforgalmán.