2024. április 16, kedd - Csongor

Szünetelnek a Kiskunfélegyházi könyvtár személyesen igénybe vehető szolgáltatásai
2020. November 24. 09:06, kedd | Helyi

Virtuális szolgáltatások elérhetőek a könyvtár honlapján, illetve facebook oldalán.

Házhoz viszi a könyveket az időseknek több könyvtár
2020. Március 28. 18:07, szombat | Belföld

Házhoz viszi a könyveket az időseknek több könyvtár

Házhoz viszi a könyveket az időseknek és a mozgásukban korlátozottaknak az ország több bibliotékája.

Zárva tart a könyvtár
2020. Március 14. 18:27, szombat | Helyi

Zárva tart a könyvtár

Kedves olvasók, látogatók! A Petőfi Sándor Városi Könyvtár a koronavírussal kapcsolatos országos és helyi intézkedések alapján március 14-étől határozatlan ideig zárva tart.

2020. Január 13. 19:49, hétfő | Helyi

Betűbölcsi a könyvtárban

Örömteli találkozások, beszélgetések, előadások, havonta két alkalommal keddenként, könyvek között, játékosan.

A legjobb helyre kerültek a felajánlott könyvek és játékok
2019. December 13. 11:57, péntek | Helyi

A legjobb helyre kerültek a felajánlott könyvek és játékok

Számos felajánlás érkezett a városi könyvtár, a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat és a Waldorf Iskola felhívására, melyben megunt, feleslegessé vált gyermekkönyveket, ajándékokat kértek.

A Könyvtárba már megérkezett a Mikulás
2019. December 02. 20:28, hétfő | Helyi

A Könyvtárba már megérkezett a Mikulás

Mint minden évben, idén is kellemes hangulatú családi délelőttel készülődtek a Könyvtárban az elkövetkező ünnepekre.

Karácsonyi adománygyűjtés
2019. November 19. 10:38, kedd | Helyi

Karácsonyi adománygyűjtés

Megunt, feleslegessé vált gyermekkönyveket és játékokat gyűjt a városi könyvtár, a Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat és a Waldorf Iskola.

Mikulásváró délelőtt a könyvtárban
2019. November 18. 09:13, hétfő | Helyi

Mikulásváró délelőtt a könyvtárban

Mikulásváró családi szombat délelőtt lesz 2019. november 30-án, szombaton 9 és 12 óra között a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmában.

2019. Szeptember 16. 16:40, hétfő | Helyi

Betűbölcsi a könyvtárban

2019. szeptember 17-én, kedden 10 órától a Betűbölcsi vendége dr. Doroginé dr. Bitó Klára a Kiskunfélegyházi Járásbíróság elnöke.

Hattyúkerti Zenés Esték a könyvtárban
2019. Augusztus 09. 11:54, péntek | Helyi

Hattyúkerti Zenés Esték a könyvtárban

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár szeretettel meghívja Önt és családját a Hattyúkerti Zenés Esték 2019 augusztusi előadásaira.

Közönségtalálkozó Endrei Judit bemondónővel
2019. Június 05. 11:44, szerda | Helyi

Közönségtalálkozó Endrei Judit bemondónővel

A Petőfi Sándor Városi Könyvtár a kilencvenedik Ünnepi Könyvhét alkalmából számos érdekes programra és előadásra invitálta az érdeklődőket.

Anno az én tévém, nosztalgikus beszélgetés Endrei Judittal
2019. Május 25. 13:05, szombat | Helyi

Anno az én tévém, nosztalgikus beszélgetés Endrei Judittal

A 90. Ünnepi Könyvhét alkalmából 2019. május 30-án 17 órakor "Anno az én tévém" címmel közönségtalálkozót szervez Endrei Judit szerkesztő-műsorvezetővel a Petőfi Sándor Városi Könyvtár.