2024. április 18, csütörtök - Andrea

Kötelező a szájmaszk viselése
2020. Szeptember 21. 10:18, hétfő | Helyi

Kötelező a szájmaszk viselése

A Kormány döntésének megfelelően 2020. szeptember 21-től, hétfőtől a polgármesteri hivatalba ügyintézés céljából kizárólag az orrot és szájat eltakaró maszkban lehet belépni.

Anyakönyvi hírek
2020. Szeptember 17. 16:20, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Tekintsék meg portálunkon friss anyakönyvi híreinket.

„Valaki lakik a város alatt” szabadulószoba Kiskunfélegyházán
2020. Szeptember 17. 15:45, csütörtök | Helyi

„Valaki lakik a város alatt” szabadulószoba Kiskunfélegyházán

Két bűnmegelőzési témájú szabadulószobát mutattak be Kiskunfélegyházán a rendőrök.

Őszi virágünnep Félegyházán
2020. Szeptember 15. 09:45, kedd | Helyi

Őszi virágünnep Félegyházán

Őszi virágünnep, dísznövény- és kézműves termékek vására lesz a 2020. október 17-én, szombaton 8-12 óráig Kiskunfélegyházán a Korona utcában a Móra Ferenc Művelődési Központ szervezésében.

Emlékezzünk együtt a szervdonorokra, a tiszteletükre állított emlékmű 2. évfordulóján
2020. Szeptember 14. 16:28, hétfő | Helyi

2020. szeptember 23-án Kiskunfélegyházán, a szervdonorok tiszteletére állított emlékhelyen közös megemlékezésre várják mind az elhunyt szervdonorok hozzátartozóit, mind pedig a szervátültetésen átesett sorstársakat.

Vasárnap állat- és kirakodóvásár
2020. Szeptember 11. 10:11, péntek | Helyi

Vasárnap állat- és kirakodóvásár

Tájékoztatjuk a tisztelt Lakosságot, hogy a hagyományoknak megfelelően a hónap második hétvégéjén, azaz szeptember 13-án (vasárnap) ORSZÁGOS ÁLLAT- ÉS KIRAKODÓVÁSÁRT tartanak a félegyházi vásártéren.

„Kamasztanból jeles” - Kiskunfélegyházán
2020. Szeptember 09. 13:44, szerda | Helyi

„Kamasztanból jeles” - Kiskunfélegyházán

A kortárssegítő fiatalok – a bűnmegelőzési főelőadó rendezésében – színházi előadás keretein belül dolgoztak fel fontos, fiatalokat érintő bűnmegelőzési kérdéseket.

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyházán és külterületein
2020. Szeptember 07. 12:10, hétfő | Helyi

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyházán és külterületein

Az NKM Energia Társaságcsoport tájékoztatja Kiskunfélegyháza és a külterületen élő lakosokat, hogy áramszünet lesz a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkák miatt.

Ügyfélfogadási szünet lesz a kiskunfélegyházi kormányablakban
2020. Szeptember 07. 10:03, hétfő | Helyi

Ügyfélfogadási szünet lesz a kiskunfélegyházi kormányablakban

Technikai okok miatt szünetel az ügyfélfogadás 2020. szeptember 15-én (kedd) a Kiskunfélegyháza, Petőfi tér 1. szám alatti kormányablakban.

Látogatási tilalom van mától a félegyházi kórházban
2020. Szeptember 01. 13:38, kedd | Helyi

Látogatási tilalom van mától a félegyházi kórházban

A Bács-Kiskun Megyei Oktatókorház Kórház Kiskunfélegyházi telephelyén a Covid-19 betegszám emelkedése miatt a betegbiztonság fenntartása érdekében 2020. 09. 01-től látogatási tilalmat vezettünk be.

Visszatér a Kiskunfélegyházi járásba a mobilizált ügyfélszolgálat
2020. Augusztus 29. 21:23, szombat | Helyi

Visszatér a Kiskunfélegyházi járásba a mobilizált ügyfélszolgálat

Augusztus 31. és szeptember 4. között a kormányablakbusz ismét szolgálatot teljesít a Kiskunfélegyházi járásban.