2024. április 26, péntek - Ervin

Megöltek egy férfit Kecskeméten
2019. Február 25. 10:42, hétfő | Kék hírek

Megöltek egy férfit Kecskeméten

Megöltek egy férfit Kecskeméten, gyilkosát már őrizetbe vették – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel hétfőn.

Elkezdte a Mercedes az új CLA Coupé gyártását Kecskeméten
2019. Február 22. 07:15, péntek | Belföld

Elkezdte a Mercedes az új CLA Coupé gyártását Kecskeméten

A Mercedes-Benz megkezdi a CLA Coupé második generációjának gyártását, elődjéhez hasonlóan kizárólagosan Kecskeméten - tájékoztatta a német autógyártó csütörtökön az MTI-t.

Látogatási tilalom feloldása
2019. Február 21. 12:42, csütörtök | Helyi

Látogatási tilalom feloldása

2019. február 22-én, pénteken reggel 8 órától megszűnik a látogatási tilalom a kiskunfélegyházi és kecskeméti kórházban.

Trabant, Wartburg és Barkas találkozó Kecskeméten
2019. Február 14. 11:20, csütörtök | Helyi

Trabant, Wartburg és Barkas találkozó Kecskeméten

Idén is megrendezik a Trabant-Wartburg-Barkas találkozót Kecskeméten. A találkozót 2019. május 11-én, szombaton, az Auchan Áruház melletti területen tartják.

Viccből tett bejelentést a segélyhívón
2019. Február 05. 18:14, kedd | Belföld

Viccből tett bejelentést a segélyhívón

Befejezte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya annak az ügynek a vizsgálatát, amelynek gyanúsítottja viccből kért segítséget a segélyhívó számon.

Majd 180-cal repesztett a 90 helyett
2019. Február 05. 12:01, kedd | Belföld

Majd 180-cal repesztett a 90 helyett

Egy sportautó vezetője a megengedett legnagyobb sebesség közel kétszeresével száguldott Kecskemét felé a minap.

Flex-szel akart kifosztani két bankautomatát
2019. Február 03. 08:33, vasárnap | Kék hírek

Flex-szel akart kifosztani két bankautomatát

A Kecskeméti Rendőrkapitányság munkatársai nyomozást folytattak egy 35 éves férfival szemben, aki a gyanú szerint két bankjegykiadó automatát is fel akart törni.

Figyelem! Baleset az E5-ös úton!
2019. Január 22. 18:32, kedd | Helyi

Figyelem! Baleset az E5-ös úton!

Az E5-ös úton a Kunszállási bekötőút után Kecskemét felé baleset történt.

Sikeres versenyzéssel kezdték az évet a DMTK Kiskunfélegyházi Vízisport Egyesület triatlonistái
2019. Január 22. 09:28, kedd | Helyi sport

Január 19-én rendezték Kecskeméten a III. Violin Jótékonysági Futást, amelyen a kiskunfélegyházi triatlonisták10 fővel képviseltették magukat.

Így törte be a kirakatot és lopott négy mobilt - VIDEÓ
2019. Január 18. 15:06, péntek | Kék hírek

Így törte be a kirakatot és lopott négy mobilt - VIDEÓ

Nemcsak a lopással gyanúsítható kecskeméti férfit, hanem az orgazdát is elfogták egy nap alatt a rendőrök.

Börtönből kegyelemmel szabadult férfi lőtte tarkón ismerősét
2019. Január 10. 14:29, csütörtök | Belföld

Börtönből kegyelemmel szabadult férfi lőtte tarkón ismerősét

Jogerősen öt és fél év börtönbüntetéssel sújtotta csütörtökön a Szegedi Ítélőtábla azt a szalkszentmártoni férfit, aki 2015-ben hátulról tarkón lőtte ismerősét.

Halálhírét keltették egy gyanúsítottnak, de elfogták
2018. December 03. 18:33, hétfő | Belföld

Halálhírét keltették egy gyanúsítottnak, de elfogták

Költségvetési csalás miatt köröztek egy férfit, és bár egy rokona korábban bejelentette a halálát, Bulgáriában elfogták – közölték egy hétfői bírósági sajtótájékoztatón Kecskeméten.