2024. április 24, szerda - György

Felrobbant egy győri családi ház kazánja
2019. Április 17. 07:12, szerda | Belföld

Felrobbant egy győri családi ház kazánja

Felrobbant egy kazán egy családi ház alagsorában a győri Csalogány utcában, a ház két lakója még időben el tudta hagyni az épületet - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szerda hajnalban.

Felrobbant egy kazán Mosonmagyaróváron, egy ember meghalt
2018. Október 03. 05:01, szerda | Belföld

Felrobbant egy kazán Mosonmagyaróváron, egy ember meghalt

Felrobbant egy vegyes tüzelésű kazán Mosonmagyaróváron kedd délután, egy férfi meghalt - tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.

Kazáncsere előtt áll? Erre figyeljen!
2018. Február 13. 16:47, kedd | Helyi

Kazáncsere előtt áll? Erre figyeljen!

Két éve már csak kondenzációs kazánokat lehet beszerelni a házakba, illetve a lakásokba.

A betiltott kazánok fogynak a legjobban
2016. Szeptember 22. 11:58, csütörtök | Helyi

A betiltott kazánok fogynak a legjobban

Bár magánszemélyek már nem vásárolhatnának régi típusú kazánt, egy kiskapu nyitva maradt:

Arcára fagyhat a mosoly kazáncserénél
2016. Június 07. 08:13, kedd | Helyi

Arcára fagyhat a mosoly kazáncserénél

Júliustól 50-200 ezer helyett 1,5-2 millió forintba is kerülhet a csere. A szakma a pályázatok helyett/mellett félmillió forint, alanyi jogon járó támogatást javasol.

Júliustól már csak kondenzációs kazánt szerelhet be
2016. Május 26. 14:36, csütörtök | Helyi

Júliustól már csak kondenzációs kazánt szerelhet be

Amíg működik, maradhat a régi, júliustól azonban a kazánokat már csak kondenzációs készülékre lehet lecserélni.

Felrobbant és a szomszéd ház tetejére repült egy kazán Taksonyban
2016. Április 02. 08:30, szombat | Belföld

Felrobbant és a szomszéd ház tetejére repült egy kazán Taksonyban

Felrobbant és a szomszéd ház tetejére esett egy családi ház kazánja péntek délután Taksonyban, a Csokonai utcában - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában
2014. December 15. 11:23, hétfő | Helyi

Kazán füstölt vasárnap a Szent Imre herceg utcában

Az elmúlt 72 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába két tűzesettel és négy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Félegyházán kigyulladt a kazán a fóliasátorban
2014. November 18. 08:31, kedd | Helyi

Félegyházán kigyulladt a kazán a fóliasátorban

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába három tűzesettel és egy műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

Információs pont nyílt a városházán – Hasznos információk kazán-, ablak-, hűtőcsere pályázatról
2014. Szeptember 29. 11:15, hétfő | Helyi

Soron kívül tájékoztatja a lakosságot a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium kazán-, ablak-, hűtőcsere pályázatáról az önkormányzat.

Fatüzelésűre cserélték a gázkazánokat
2013. Május 30. 13:20, csütörtök | Helyi

Fatüzelésűre cserélték a gázkazánokat

Fatüzelésűre cserélték a Móra Utcai Óvoda, és a VSZKSZ szegedi úti telephelyének kazánjait, illetve aprítógépet vásároltak a tüzelő előkészítéséhez

2012. Május 18. 07:15, péntek | Kék hírek

Három gázpalackot hoztak ki a lángok közül

Kigyulladt egy lakóház melléképülete csütörtökön Záhonyban, a tűzben személyi sérülés nem történt – közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.