2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kevésbé hideg, de csapadékosabb idő várható január utolsó hétvégéjén
2021. Január 29. 05:00, péntek | Belföld

Kevésbé hideg, de csapadékosabb idő várható január utolsó hétvégéjén

A napokban tapasztalthoz képest kevésbé hideg, de csapadékosabb idő várható január utolsó hétvégéjén. Eső, néhol átmenetileg ónos eső és havazás is várható - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéséből.

Vitamincsomagot osztanak az időseknek Petőfiszálláson
2021. Január 06. 16:58, szerda | Helyi

Vitamincsomagot osztanak az időseknek Petőfiszálláson

Petőfiszállás Községi Önkormányzata és Szociális Intézmény a kialakult vírus helyzet megelőzése érdekében tavalyi évben már egyszer az idősek részére vitamincsomagot juttatott el.

Az északi félteke legmelegebb januárja és februárja volt az idei
2020. Március 17. 05:00, kedd | Belföld

Az északi félteke legmelegebb januárja és februárja volt az idei

Az északi félteke legmelegebb januárja és februárja volt az idei a feljegyzések 1880-as kezdete óta.

Megdőlt a napi melegrekord
2020. Február 01. 05:00, szombat | Belföld

Megdőlt a napi melegrekord

Január utolsó napján megdőlt a napi melegrekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat péntek délután Facebook-oldalán.

2019. December 19. 16:11, csütörtök | Helyi

Móra Ferenc Művelődési Központ januári programja

A Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja és várja 2020. januári rendezvényeire.

Januártól látható a mozikban a Sellők és Rinocéroszok
2018. December 03. 14:35, hétfő | Bulvár

Januártól látható a mozikban a Sellők és Rinocéroszok

Január 10-től látható a magyar mozikban Traub Viktória Sellők és Rinocéroszok című 15 perces animációs rövidfilmje a Tranzit című német-francia dráma kísérőfilmjeként - közölték az alkotók az MTI-vel hétfőn.

Marad az enyhe időjárás január utolsó napjaiban is
2018. Január 28. 18:04, vasárnap | Belföld

Marad az enyhe időjárás január utolsó napjaiban is

A következő napokban többször lesz erős a szél, de marad az enyhe időjárás, többfelé 10 fok feletti maximumokkal. A hét második felében ismét téliesebbre fordul az idő, lehűléssel, hóval

2018 évi Zöldjáratok Kiskunfélegyházán
2018. Január 08. 10:26, hétfő | Helyi

2018 évi Zöldjáratok Kiskunfélegyházán

Kérjük a Tisztelt Lakosokat, hogy a megjelölt napokra (hétfői napok) helyezzék ki a kommunális hulladék elszállítási helyére zsákokban, illetve a gallyakat 80 cm hosszúságúra vágva, kötegelve.

Színe-java klub a könyvtárban
2018. Január 06. 17:52, szombat | Helyi

Színe-java klub a könyvtárban

Hagyd magad mögött a stresszes hétköznapokat, lazíts kellemes zenehallgatás mellett, miközben csodaszép képek formálódnak a kezed között!

Többfelé 15 fok is lehet az év első hétvégéjén
2018. Január 05. 05:01, péntek | Belföld

Többfelé 15 fok is lehet az év első hétvégéjén

A 2018-as év első hétvégéjén is folytatódik a szokatlanul enyhe téli idő: a ködösebb tájakon lehet kevésbé meleg, de többfelé akár 15 fokig is emelkedhet a hőmérséklet.

2018. Január 04. 13:50, csütörtök | Helyi

Móra Ferenc Művelődési Központ januári programja

A Móra Ferenc Művelődési Központ szeretettel meghívja 2018 januári rendezvényeire.

Januári véradások
2018. Január 03. 15:31, szerda | Helyi

Januári véradások

Januárban is lehetősége nyílik segíteni véradásával. Az alábbi helyszíneken és időpontokban szervez véradást a Vöröskereszt Kiskunfélegyházi Szervezete.