2024. április 16, kedd - Csongor

Gyógyít is a dobokkal
2018. Január 03. 09:56, szerda | Helyi

Gyógyít is a dobokkal

Sevecsek Béla hangszerkészítő azon szerencsések közé tartozik, akinek a munkája a hobbija is egyben.

Hárfa koncert a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában
2016. Szeptember 15. 21:36, csütörtök | Helyi

Hárfa koncert a Kiskunfélegyházi Alapfokú Művészeti Iskolában

Igazi zenei különlegességnek lehetnek tanúi azok, akik a hétvégén ellátnak hozzánk, ugyanis Patkós Mariann és Patkós Maja adnak koncertet iskolánkban.

Tűzön kovácsolt hangok
2016. Május 25. 09:13, szerda | Helyi

Tűzön kovácsolt hangok

E címmel hallhattuk május 24-én este Zsirmik István doromb művész fantasztikus előadását a Miénk itt a tér szabadtéri kiállításon.

Hangterápia
2015. Január 10. 17:00, szombat | Életmód

Hangterápia

A hangok harmonizáló, gyógyító hatását évezredek óta ismerik és alkalmazzák a gyógyítók, de ma már szerencsére nem úgy tekintenek ezekre a módszerekre, mint varázslók csodatevő humbugjaira.

2012. Április 27. 14:23, péntek | Bulvár

Puzsér leoltotta Charlie-t, aki most visszapörköl

Horváth Charlie szerint Puzsér Róbert nem ért a zenéhez, de vele együtt a Csillag Születik és a Megasztár zsűritagjait is laikusnak tartja.

2011. December 01. 07:31, csütörtök | Belföld

Radiológusok másolják a Stradivari-hegedűket

Radiológus kutatók úgynevezett CAT-szkennerek segítségével másolják a világhírű Stradivari-hegedűket annak érdekében, hogy fényt deríthessenek a páratlan hangszerek titkára.