2024. április 19, péntek - Emma

A férj több mint férfi, a feleség több mint nő
2018. Február 14. 08:27, szerda | Helyi

A férj több mint férfi, a feleség több mint nő

Vallotta Hajagos Gyula esperes, a Szent István Templom plébánosa a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban - a házasság hete jegyében - február 13-án tartott előadásán.

Az apostoli kereszt a belső értékekre hívja fel a figyelmet
2017. December 04. 07:59, hétfő | Helyi

Az apostoli kereszt a belső értékekre hívja fel a figyelmet

Mint minden évben, idén is felállította a Jobbik Magyarországért Mozgalom Kiskunfélegyházi Szervezete a kettős keresztet a Petőfi téren.

Add a legértékesebbet karácsonyra szeretteidnek: az idődet!
2017. December 03. 09:53, vasárnap | Helyi

Add a legértékesebbet karácsonyra szeretteidnek: az idődet!

E gondolatok jegyében gyújtotta meg Félegyháza polgármestere Csányi József december 2-án városunk adventi koszorújának első gyertyáját.

A legszebb ajándék a szeretet!
2014. December 13. 19:34, szombat | Helyi

A legszebb ajándék a szeretet!

A harmadik adventi gyertya lobbant lángra ma (december 13-án) a városházánál. A közelgő ünnep üzenetéről, az ajándékozásról Hajagos Gyula, a Szent István templom plébánosa beszélt.

Gyertyagyújtás a városházánál
2014. December 13. 09:22, szombat | Helyi

Gyertyagyújtás a városházánál

A harmadik adventi gyertya lobban lángra ma (december 13-án) 17 órakor a városházánál.

Kettős keresztet állított a Jobbik a Petőfi téren
2014. November 30. 13:49, vasárnap | Helyi

Kettős keresztet állított a Jobbik a Petőfi téren

A hagyományokhoz hűen idén is keresztet állított a Jobbik kiskunfélegyházi szervezete advent alkalmából a Petőfi téren. Az egyházi jelképet Talapka István főesperes, címzetes apát és Hajagos Gyula plébános szentelte fel.

Félegyházán járt a Miniszterelnökség államtitkára
2014. Október 09. 08:01, csütörtök | Helyi

Félegyházán járt a Miniszterelnökség államtitkára

Ünnep volt október 8. a Családok Átmeneti Otthonában, hiszen felszentelték és ünnepélyes keretek között átadták a nemrégiben kívül, belül megújult épületet.

Borszentelés, szüreti mulatság a Gazdakörben
2014. Szeptember 21. 04:49, vasárnap | Helyi

Borszentelés, szüreti mulatság a Gazdakörben

Közel harminc fogat és mellettük még sok számos csikós, népviseletbe öltözött fiatal lovas érkezett a Gazdakörökből a Szent István templom elé szeptember 20-án, ahová felszentelésre hozták az idei szőlőtermésből készült bort.