2024. április 23, kedd - Béla

Megtalálták a Karcagon megölt nő holttestét
2021. Január 08. 16:17, péntek | Kék hírek

Megtalálták a Karcagon megölt nő holttestét

Megtalálták a tavaly decemberben Karcagon megölt nő holttestét - közölte a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság pénteken közleményben az MTI-vel.

Röviddel szabadulása után gyilkolhatott a szegedi kettős emberölés gyanúsítottja
2021. Január 08. 11:01, péntek | Belföld

Röviddel a szerdán történt szegedi kettős gyilkosság előtt szabadult az a férfi, akit a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak - közölte a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője pénteken az MTI-vel.

Őrizetbe vettek egy felsőlajosi férfit, akit korábbi élettársa megölésével gyanúsítanak
2021. Január 07. 11:48, csütörtök | Belföld

Őrizetbe vettek a rendőrök egy felsőlajosi férfit, aki a gyanú szerint tavaly december 22-én Karcagon megölte korábbi élettársát, majd a nő holttestét a Dunába süllyesztette

Saját anyját ölhette meg egy nő Óbudán
2021. Január 02. 07:00, szombat | Belföld

Saját anyját ölhette meg egy nő Óbudán

Saját anyját ölhette meg egy nő Óbudán pénteken - közölte a rendőrség a honlapján.

74 évesen szabadulhat a dabasi gyilkosság elkövetője
2020. December 28. 14:04, hétfő | Belföld

74 évesen szabadulhat a dabasi gyilkosság elkövetője

Legkorábban 74 évesen szabadulhat a dabasi gyilkosság elkövetője - közölte a táblabírósági ítéletet ismertetve a Fővárosi Fellebbviteli Főügyészség helyettes vezetője hétfőn az MTI-vel.

Baltával és vadászkéssel ölte meg a feleségét, vádat emeltek
2020. December 23. 05:00, szerda | Kék hírek

Baltával és vadászkéssel ölte meg a feleségét, vádat emeltek

A Komárom-Esztergom Megyei Főügyészség különös kegyetlenséggel elkövetett emberölés bűntette miatt nyújtott be vádiratot azzal a letartóztatott férfival szemben,

Tizenkét évvel ezelőtti rablógyilkosság gyanúsítottjait fogta el a rendőrség
2020. December 16. 05:00, szerda | Belföld

Tizenkét évvel ezelőtti rablógyilkosság gyanúsítottjait fogta el a rendőrség

Tizenkét évvel ezelőtti rablógyilkosság gyanúsítottjait fogta el a rendőrség.

Féltékenységből lelőtte szerelmét az orvos
2020. December 14. 12:03, hétfő | Belföld

Féltékenységből lelőtte szerelmét az orvos

Emberölés miatt vádat emelt a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség a nyíregyházi lövöldöző ellen, aki engedély nélkül tartott pisztolyával féltékenységből megölte szerelmét,

Ötezer éves gyilkosság körülményeit tárták fel spanyol kutatók
2020. December 09. 05:32, szerda | Külföld

Ötezer éves gyilkosság körülményeit tárták fel spanyol kutatók

A Journal of Paleopathology folyóiratban publikált tanulmány szerint az áldozat egy ötvenes éveiben járó férfi volt, akit egy éles tárggyal, vélhetően egy kőszekercével vágtak fejbe.

Kényszergyógykezelésre ítéltek egy nőt, aki megölte gyermekét
2020. December 08. 17:05, kedd | Belföld

Kényszergyógykezelésre ítéltek egy nőt, aki megölte gyermekét

A bíróság jogerősen kényszergyógykezelésre ítélte azt a nőt, aki megölte a saját egyéves gyermekét - közölte a Fővárosi Főügyészség kedden az MTI-vel.

Vádat emeltek a makói kettős emberölés ügyében
2020. December 04. 14:05, péntek | Belföld

Vádat emeltek a makói kettős emberölés ügyében

Vádat emeltek azzal a férfival szemben, aki 2004-ben egy édesanya és lánya életét oltotta ki Makón - tájékoztatta a Csongrád-Csanád Megyei Főügyészség szóvivője pénteken az MTI-t.

Elítéltek egy férfit hatéves unokahúga megölése miatt
2020. December 03. 08:00, csütörtök | Belföld

Elítéltek egy férfit hatéves unokahúga megölése miatt

Hatéves unokahúga megölése miatt húsz év fegyházra ítélt nem jogerősen egy férfit a Szekszárdi Törvényszék szerdán - tudatta a bíróság sajtótitkársága az MTI-vel.