2024. április 25, csütörtök - Márk

Példátlan kezdeményezés a kórházak támogatására
2020. November 21. 17:09, szombat | Helyi

Példátlan kezdeményezés a kórházak támogatására

A közös cél érdekében hihetetlen összefogás alakult ki a rádiók között.

Színes „Napközi Erzsébet-táborok” a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskolában
2020. Augusztus 03. 12:09, hétfő | Helyi

A nyári szünetben, július utolsó napjával lezárultak az intézmény iskoláiban szervezett „Napközi Erzsébet-táborok”.

Iskolaváró rendezvények a József Attila Általános Iskolában
2020. Január 31. 16:32, péntek | Helyi

Iskolaváró rendezvények a József Attila Általános Iskolában

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola szeretettel várja a nagycsoportos Óvodásokat és Kedves Szüleiket iskolaváró rendezvényeire.

Építő építés
2019. December 13. 14:45, péntek | Helyi

Építő építés

A gyerekeknél már egészen kicsi koruktól kezdve beindul az “építő láz”, s ez a lelkesedés még sok-sok ideig kitart. De vajon a rakosgatás közben valami mást is csinálnak? Mire jó az építőjáték?

Mikulásváró délelőtt a könyvtárban
2019. November 18. 09:13, hétfő | Helyi

Mikulásváró délelőtt a könyvtárban

Mikulásváró családi szombat délelőtt lesz 2019. november 30-án, szombaton 9 és 12 óra között a Petőfi Sándor Városi Könyvtár Gyermekbirodalmában.

Gyerekkoncert Lukácsházi Győzővel Kiskunfélegyházán
2019. Április 29. 22:26, hétfő | Helyi

Gyerekkoncert Lukácsházi Győzővel Kiskunfélegyházán

A BonBon Matiné megálmodója újra városunkba látogat, hogy a Kiskunfélegyházi Koncert Fúvószenekarral közösen szórakoztassa városunk gyermekeit.

Javasol az óvoda, dönt a szülő
2019. Március 31. 14:00, vasárnap | Helyi

Javasol az óvoda, dönt a szülő

Sok szülőnek okoz fejtörést, hogy a hatéves gyerekét beírassa-e az iskolába, vagy tartsa még inkább az óvodában egy esztendeig.

Hogyan fejlesszük a gyermekünk finommotorikus képességeit?
2019. Január 24. 16:43, csütörtök | Helyi

Hogyan fejlesszük a gyermekünk finommotorikus képességeit?

A finommotorika jóval később alakul ki, mint a nagymozgások, így annak is be kell érnie, azt is fejleszteni kell.

Szent Márton Napi Lámpásfelvonulás a Waldorf Iskolával
2018. November 23. 15:24, péntek | Helyi

Szent Márton Napi Lámpásfelvonulás a Waldorf Iskolával

Immár hagyománnyá vált Szent Márton ünnepünkön a Félegyházi Waldorf Iskola apraja és nagyja lámpást ragad a kezébe.

V. MEZGÉ PIKNIK a Tangazdaságban
2018. Október 05. 16:23, péntek | Helyi

V. MEZGÉ PIKNIK a Tangazdaságban

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium szeretettel meghív minden érdeklődőt 2018. október 6-án, szombaton 9 és 16 óra között tartandó V. Mezgé Piknikre.

III. ÁllatiJÓ-Nap és Családi Piknik Kiskunfélegyházán
2018. Szeptember 20. 12:21, csütörtök | Helyi

III. ÁllatiJÓ-Nap és Családi Piknik Kiskunfélegyházán

Egy év kihagyás után újra szeretettel várják a kicsiket és nagyokat az Állatok Világnapja alkalmából megszervezett családi rendezvényre 2018. október 6-án.a Vasas Sportpályán.

Törvénnyel védi az Országgyűlés a magánéletet
2018. Július 21. 14:00, szombat | Helyi

Törvénnyel védi az Országgyűlés a magánéletet

A magánélet védelméről szóló törvényt fogadott el pénteken az Országgyűlés a kormány kezdeményezésére.