2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Kerékpárutak és járdák újultak meg
2019. December 10. 08:45, kedd | Helyi

Kerékpárutak és járdák újultak meg

December 9-én újabb út- és járdaszakaszokat adtak át városunkban.

Az év pedagógusának a diákok visszaigazolása a legfontosabb
2019. Szeptember 10. 10:39, kedd | Helyi

Az év pedagógusának a diákok visszaigazolása a legfontosabb

Nevelő-oktató munkája elismeréséül Az év pedagógusa díjat adományozta a Kecskeméti Tankerületi Központ Gyenes Attilának, a Dózsa György Általános Iskola pedagógusának.

Gyenes Attila képviselő lakossági fórumon összegezte az elmúlt évet
2017. December 05. 19:06, kedd | Helyi

Gyenes Attila képviselő lakossági fórumon összegezte az elmúlt évet

Évértékelő lakossági fórumot tartott Gyenes Attila önkormányzati képviselő, a gazdasági bizottság elnöke december 4-én (hétfőn) a Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola ebédlőjében.

Lakossági fórumot tart Gyenes Attila
2017. November 23. 08:00, csütörtök | Helyi

Lakossági fórumot tart Gyenes Attila

Lakossági fórumot tart Gyenes Attila, a 3. számú választókörzet önkormányzati képviselője, a gazdasági bizottság elnöke december 4-én, hétfőn 17 órakor a Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskola ebédlőjében.

Az utak állapotáról, szemétszállításról, közvilágításról kérdeztek a 3. számú választókörzet lakói
2016. November 09. 11:32, szerda | Helyi

Gyenes Attila a 3. számú választókörzet önkormányzati képviselője november 7-én lakossági fórumot tartott a Dózsa Iskolában.

Kibélelték a Halasi út – Katona József utca sarkán lévő a vízelvezető árkot
2014. Augusztus 14. 10:31, csütörtök | Helyi

Kibélelték a Halasi út – Katona József utca sarkán lévő a vízelvezető árkot

A megújult nyílt csapadékvíz elvezető árkot a piac és a Majsai úti lakótelep felbontott térkő, illetve járdalapjaival „bélelték” ki.

Új helyre költöztetik Aranyhegy ideiglenes lakóit
2014. Május 24. 07:00, szombat | Helyi

Új helyre költöztetik Aranyhegy ideiglenes lakóit

Amint arról korábban beszámoltunk ,három család 19 fővel költözött be az elmúlt hét végén Aranyhegyen, a volt iskola épületébe.