2024. április 25, csütörtök - Márk

Ördögi-angyali szépségek születtek a tükör előtt
2019. Február 26. 10:59, kedd | Helyi

Ördögi-angyali szépségek születtek a tükör előtt

Hosszú szünet után – a tavalyi év sikerére és a korábbi 17 év hagyományai alapozva – immáron második alkalommal rendezték meg a szakma tanulói számára az országos fodrászversenyt Kiskunfélegyházán.

Az
2018. Október 29. 08:57, hétfő | Helyi

Az "Év Szakképző iskolája" díjat nyerte el a Kossuth

A KSzC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskola az "ÉV SZAKKÉPZŐ ISKOLÁJA" díjat nyerte el a versenyzők teljesítménye és a szakmai bírák döntése alapján a 60. Fodrász Kozmetikus Magyar Bajnokságon Budapesten.

Nemzetközi fodrászversenyen is helyt álltak a Kossuthos diákok
2018. Április 19. 10:54, csütörtök | Helyi

Nemzetközi fodrászversenyen is helyt álltak a Kossuthos diákok

48 diák mérte össze tudását a Félegyházán megrendezett országos fodrászversenyen
2018. Április 04. 14:35, szerda | Helyi

Egy olasz fodrásztermékeket forgalmazó cég támogatásának köszönhetően azonban idén végre sok év kihagyás után újra versenybe szállhattak a fodrászmesterség legügyesebb tanulói.

Országos fodrászversenyt rendez a Kossuth Iskola
2018. Február 26. 09:31, hétfő | Helyi

Országos fodrászversenyt rendez a Kossuth Iskola

A Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma országos fodrásztanuló versenyt rendez 2018. március 25-én a iskola tornatermében.