2024. április 23, kedd - Béla

Kossuth-os sikerek Győrben
2019. Április 10. 17:43, szerda | Helyi

Kossuth-os sikerek Győrben

A Győri Szolgáltatási Szakképzési Centrum Kossuth Lajos Középiskolája és Kollégiuma április 6-án 10. alkalommal rendezte meg a névadójáról elnevezett Kossuth Kupát.

Sikeresen szerepelt a félegyházi diáklány a Szakma Sztárja országos döntőjén
2019. Március 21. 13:47, csütörtök | Helyi

Sikeresen szerepelt a félegyházi diáklány a Szakma Sztárja országos döntőjén

Pozsár Aletta a Szakma Kiváló Tanulója Versenyen bejutott a Szakma Sztárja hétfős országos döntőjébe, ahol az 5. helyezést érte el

Félegyházi siker a fodrászversenyen
2019. Március 13. 16:08, szerda | Helyi

Félegyházi siker a fodrászversenyen

2019. március 8-án KSZC Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma fodrász tanulói részt vettek a Szolnoki Tiszaliget Sétány 14. Neumann János Egyetemen megrendezett Fodrászversenyen.

Megvédték címüket a Kossuthos fodrász tanulók
2017. December 06. 13:50, szerda | Helyi

Megvédték címüket a Kossuthos fodrász tanulók

A KSZC Kossuth Lajos Szakképző Iskolában hosszú évek óta magas színvonalon folyik a szépészeti ágazatban a fodrásztanulók képzése.

Remekeltek a Kossuthosok Székesfehérváron
2017. November 28. 14:34, kedd | Helyi

Remekeltek a Kossuthosok Székesfehérváron

A hétvégén Székesfehérváron került megrendezésre az „ÁRPÁD-KUPA”, egy országos fodrász-kozmetikus verseny a Halloween jegyében.

Kossuthos sikerek az 59. Magyar Fodrász - Kozmetikus Versenyen
2017. November 24. 09:15, péntek | Helyi

Kossuthos sikerek az 59. Magyar Fodrász - Kozmetikus Versenyen

A KSZC Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Szakképző Iskolája és Kollégiuma két tanulóval, Herczeg Eszterrel és Varró Gabriellával képviselte magát ezen a színvonalas rendezvényen.

Árulkodó hajszínek
2014. December 06. 14:00, szombat | Bulvár

Árulkodó hajszínek

A hajszín kötelez! Nem mindegy, hogy milyen színű hajjal áldott meg a sors, mint ahogy az sem, hogy milyenre festjük később. Minden szín más-más személyiségjegyeket hordoz magában.

Szakma Kiváló Tanulója Verseny Budapesten
2014. Április 19. 11:00, szombat | Belföld

Szakma Kiváló Tanulója Verseny Budapesten

Noha Bács-Kiskun megyéből kevesebb szakmunkás jelölt diák jutott be a Szakma Kiváló Tanulója Verseny országos döntője a korábbi évekhez képest, de 10 ügyeskezű tanulóból hatan éremmel tértek haza.