2024. április 19, péntek - Emma

A lakosság véleményére alapozta jövő évi költségvetési javaslatait Horváth Tamás
2017. December 19. 10:15, kedd | Helyi

Az MSZP helyi pártelnöke Horváth Tamás decembere 11-én lakossági fórumon kérte ki a hétköznapi emberek véleményét arról, hogy miben látnák a város fejlődésének lehetőségeit.

Ne csak karácsonykor gondoljunk a rászorulókra!
2017. November 27. 09:56, hétfő | Helyi

Ne csak karácsonykor gondoljunk a rászorulókra!

Az MSZP helyi szervezetének képviselői november 24-én sajtótájékoztató keretében számoltak be a Karácsony előtti karitatív gyűjtésükről.

Köszöntötték a nőket
2017. Március 09. 16:50, csütörtök | Helyi

Köszöntötték a nőket

A Szakmaközi Művelődési Központba március 8-án nőnapi rendezvényt szervezett az Értelmet az Éveknek Nyugdíjas Klub, az Összefogás az Élhetőbb Vidékért Egyesület és az MSZP városi szervezete.

Nemcsak karácsonykor, hanem egész évben szükség van az adományokra
2016. December 15. 15:57, csütörtök | Helyi

Nemcsak karácsonykor, hanem egész évben szükség van az adományokra

Az MSZP Kiskunfélegyházi Szervezete idén is megrendezte jótékonysági adománygyűjtését, hogy ezzel szebbé tudja varázsolni azoknak az ünnepét, akiknek a létfenntartás is küzdelemmel jár.

Újra Horváth Tamás az MSZP városi elnöke
2016. Május 19. 10:23, csütörtök | Helyi

Újra Horváth Tamás az MSZP városi elnöke

A tegnapi napon (május 18.) az MSZP kiskunfélegyházi szervezete megtartotta tisztújító taggyűlését.

Tegyük szebbé a karácsonyt
2014. December 01. 11:24, hétfő | Helyi

Tegyük szebbé a karácsonyt

A tél és Karácsony közeledtével minden évben megnehezül a félegyházi idős, rászoruló emberek, családok és gyermekek élete.