2024. április 19, péntek - Emma

Átvették a díjakat a legszebb virágoskertek-erkélyek tulajdonosai
2015. Szeptember 05. 10:48, szombat | Helyi

Átvették a díjakat a legszebb virágoskertek-erkélyek tulajdonosai

A Virágos Félegyházáért Mozgalom eredményhirdetésére ma (szeptember 5-én) a XVII. Libafesztivál keretei között került sor a nagyszínpadon.

A szemerkélő eső sem riasztotta el a horgászokat
2014. Október 04. 08:07, szombat | Helyi

A szemerkélő eső sem riasztotta el a horgászokat

Három kategóriában – felnőtt egyéni, ifi-női egyéni, gyermek egyéni – mérik össze tudásukat a horgászok ma (október 4-én) délelőtt X. Lakótelepi Horgászversenyen a lóúsztatói tavaknál.

Megvan a Guinness rekord
2014. Szeptember 06. 19:27, szombat | Helyi

Megvan a Guinness rekord

A XVI. Kiskunfélegyházi Libafesztivál egyik fő látványossága a 100 méter hosszú töltött libanyak volt, mellyel Guinness rekordot döntött a Királyi Szakácsok csapata.

Ínycsiklandó illatok a városközpontban
2014. Szeptember 06. 11:09, szombat | Helyi

Ínycsiklandó illatok a városközpontban

Már reggel 8 órakor sürögtek-forogtak, aprították a hagymát, készítették elő a hozzávalókat a főzőverseny résztvevői.

KGME rajzpályázat eredményhirdetése
2014. Március 28. 18:21, péntek | Helyi

KGME rajzpályázat eredményhirdetése

A Kiskunfélegyházi Gazdaságfejlesztő és Munkahelyteremtő Egyesület „Az én Félegyházám, az én otthonom” címmel 1-8. osztályosok részére kiírt rajzpályázatának eredményhirdetése 2014. március 28-án a Holló László Képzőművé