2024. április 19, péntek - Emma

Nyolc magyar arany született a Matolay Tornász Emlékversenyen
2019. Április 01. 11:23, hétfő | Helyi

Nyolc magyar arany született a Matolay Tornász Emlékversenyen

A tornászok Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékversenyén a szerenkénti finálékban a magyar tornászok összesen nyolc aranyérmet gyűjtöttek.

Több mázsa vasat mozgattak meg
2018. December 17. 09:58, hétfő | Helyi

Több mázsa vasat mozgattak meg

A hagyományokhoz hűen, idén is megrendezték - immáron 16. alkalommal - a Sébi-kupa fekvenyomó versenyt december 16-án a Darvas Iskola aulájában.

Nemzetközi tornászversenynek ad otthont Félegyháza
2018. Május 20. 05:58, vasárnap | Helyi

Nemzetközi tornászversenynek ad otthont Félegyháza

Immáron harmadik alkalommal rendezik meg Kiskunfélegyházán a Matolay Nemzetközi Emlékversenyt a Városi Sportcsarnokban.

XV. Kuchinka Vilmos úszó emlékverseny
2018. Április 27. 16:40, péntek | Helyi sport

XV. Kuchinka Vilmos úszó emlékverseny

A DMTK-KVSE Aquasport Egyesület idén is megrendezi a Félegyházán már hagyománnyá vált nagy sikerű XV. Kuchinka Vilmos Úszó Emlékversenyt 2018. május 26-án, szombaton 10 órától.

A lányok sem szerénykedtek a súlyokkal
2017. December 17. 11:33, vasárnap | Helyi

A lányok sem szerénykedtek a súlyokkal

Tizenötödik alkalommal rendezte meg december 16-án Seéberger György a Sébi-kupa fekvenyomó versenyt, mellyel a tragikus körülmények között elhunyt Szabó József sportoló emléke előtt is tisztelegnek immáron 5. éve.

Úszósikerek Temesváron
2017. November 28. 15:13, kedd | Helyi sport

Úszósikerek Temesváron

A XV. Petre Lovas Nemzetközi Úszó Emlékversenyen, Temesváron jártak a kiskunfélegyházi Jogging Plus Szuperinfó Futóklub Úszószakosztályának versenyzői.

Kilenc magyar arany a Matolay Emlékversenyen
2017. Április 16. 06:54, vasárnap | Helyi

Kilenc magyar arany a Matolay Emlékversenyen

A tornászok Matolay Elek Női Nemzetközi Emlékversenyén a szerenkénti finálékban a magyar tornászok összesen kilenc aranyérmet gyűjtöttek.

III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny eredményei
2017. Március 29. 11:22, szerda | Helyi sport

III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny eredményei

A Ferencváros triatlon szakosztálya 2017. március 25-én, szombaton rendezte meg a III. Albert Flórián Aquatlon Emlékverseny és Héraklész Felmérőt az FTC Népligeti Sporttelepén.

Áprilisban ismét megrendezik a Matolay Emlékversenyt
2017. Március 10. 12:55, péntek | Helyi

Áprilisban ismét megrendezik a Matolay Emlékversenyt

Április 8-án és 9-én kerül megrendezésre Matolay Nemzetközi Emlékverseny, és az Országos Szuper Női Tornász Csapatbajnokság első fordulója a Magyar Torna Szövetség támogatásával.

Éva néni emléke előtt tisztelegtek a kosárlabda meccsekkel
2016. December 15. 12:35, csütörtök | Helyi

Éva néni emléke előtt tisztelegtek a kosárlabda meccsekkel

December 14-én városunk középiskolásainak lány tanulói a nagy múltú testnevelő tanár – Bódi Tivadarné Éva-néni – emlékének tiszteletére rendezett Kosárlabda emléktornán mérték össze tudásukat.

XIV. SÉBI-KUPA Fekvenyomó Verseny
2016. December 09. 19:31, péntek | Helyi

XIV. SÉBI-KUPA Fekvenyomó Verseny

2016. december 10-én (szombat) hagyományőrző céllal ismét megrendezésre kerül a Sébi Kupa fekvenyomó verseny.

Több mint 100 versenyző indult a Kuchinka Vilmos Emlékversenyen
2016. Június 12. 08:00, vasárnap | Helyi

Több mint 100 versenyző indult a Kuchinka Vilmos Emlékversenyen

Immáron 13. alkalommal rendezte meg a Kiskunfélegyházi Úszó Egyesület a Kuchinka Vilmos Emlékversenyt június 11-én (szombaton).