2024. április 24, szerda - György

Országos versenyen állhattak dobogóra a mezgés diákok
2017. Február 23. 09:20, csütörtök | Helyi

Országos versenyen állhattak dobogóra a mezgés diákok

A Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium ismét óriási sikert könyvelhetett el magának.

A jó tanár egész életével tanít és nevel
2016. Június 07. 16:58, kedd | Helyi

A jó tanár egész életével tanít és nevel

Miniszteri elismerésben részesült a napokban Fricska Nagy János a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Intézmény és Kollégium nyugalmazott szaktanára.

Emuból is jeleskednek a mezgés diákok
2016. Május 05. 11:12, csütörtök | Helyi

Emuból is jeleskednek a mezgés diákok

Óriási lehetőség tárult a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium Húsipari Tanüzemének diákjai elé. Egy emu tenyésztő jóvoltából a tanvágóban 5 db emu került kés alá.

Februártól lehet pályázni élelmiszeripari támogatásokra
2016. Január 05. 16:38, kedd | Helyi

Februártól lehet pályázni élelmiszeripari támogatásokra

Február 15-től lehet benyújtani a pályázatokat az élelmiszeripari fejlesztéseket segítő, 151 milliárd forint keretösszegű kiírásra -

Táncra perdült a tanári kar is
2015. November 28. 14:34, szombat | Helyi

Táncra perdült a tanári kar is

Javában tart még a báli szezon. Ezúttal a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium november 27-én megrendezésre kerülő Jótékonysági Báljára látogattunk el.

Szalagavatón a mezgés diákok
2015. Február 14. 07:30, szombat | Helyi

Szalagavatón a mezgés diákok

Február 13-án délután tartotta Szalagozó Ünnepségét a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Középiskola és Szakiskola. Rózsa Pál igazgató úr ünnepélyes szavakkal adott útravalót a végzősöknek a nagybetűs élethez.