2024. április 25, csütörtök - Márk

2015. Január 14. 20:02, szerda | Helyi

"Játék” a követeléssel

A Bács-Kiskun megyei nyomozók vesztegetés és hűtlen kezelés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt vettek őrizetbe három férfit.

Tetten érték a kiskunfélegyházi rendőrök az ékszertolvajt
2014. November 07. 09:08, péntek | Helyi

Tetten érték a kiskunfélegyházi rendőrök az ékszertolvajt

Vádemelést javasol a rendőrség a 22 éves férfi ügyében.

Megásatta adósai sírját
2014. Szeptember 28. 06:49, vasárnap | Kék hírek

Megásatta adósai sírját

Épülő családi ház alapjaiba betonoztatta volna három adósát a budapesti férfi.

Heroin a pótkerékben
2014. Július 12. 09:51, szombat | Kék hírek

Heroin a pótkerékben

A Tompai Közúti Határátkelőhelyen fogták el a rendőrök a szerb akik az autójuk pótkerekébe rejtettek bruttó 6,3 kilogramm kábítószergyanús anyagot.

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei
2014. Január 02. 09:20, csütörtök | Helyi

Rendőrségi hírek - Az elmúlt 24 óra eseményei

Megyénk közútjain az elmúlt 24 órában három könnyű sérüléssel járó, valamint öt anyagi kárral végződő közúti közlekedési baleset történt.

Vádemelést javasolnak a félegyházi fiatalok ellen
2013. Szeptember 27. 10:03, péntek | Helyi

Vádemelést javasolnak a félegyházi fiatalok ellen

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított eljárást egy 15 éves és egy 16 éves kiskunfélegyházi lakos ellen.

A rendőr vitte el a nem várt „vendéget”
2013. Április 27. 11:35, szombat | Helyi

A rendőr vitte el a nem várt „vendéget”

Magánlaksértés szabálysértés elkövetése miatt vette őrizetbe K. Aranka 52 éves kiskunfélegyházi lakost

Életfogytiglant kapott az apósát összeszurkáló kiskunfélegyházi férfi
2013. Április 25. 12:39, csütörtök | Helyi

Életfogytiglant kapott az apósát összeszurkáló kiskunfélegyházi férfi

Életfogytig tartó szabadságvesztéssel sújtotta a Szegedi Ítélőtábla csütörtökön azt a kiskunfélegyházi férfit, aki egy zsebkéssel összeszurkálta apósát, valamint anyósát és feleségét is bántalmazta.

2012. Április 12. 07:17, csütörtök | Kék hírek

Számítógépkábellel kötözték meg az éjjeliőrt

Megkezdődött a megismételt elsőfokú eljárás szerdán a Szegedi Törvényszéken abban a büntetőügyben, amely egy szegedi cég telephelyén 2008-ban történt rablás miatt indult.

2012. Március 23. 14:19, péntek | Kék hírek

Nagy per készül: 23 autóval 42 balesetet rendeztek meg, papíron 80 személy sérült meg

Vádemelést javasol a Nemzeti Nyomozó Iroda (NNI) az eddigi legnagyobb, félmilliárdos biztosítási csalássorozat ügyében - tudta meg az MTI Hírcentrum csütörtökön.

2012. Március 22. 07:17, csütörtök | Kék hírek

Olajlopás, gyilkosság – ítélet a Koszi-klán ügyében

A diósdi maffiaperben csütörtökön hirdet jogerős ítéletet a Győri Ítélőtábla; az MTI által megkérdezett bírósági források három-négy órán keresztül tartó határozathirdetést valószínűsítettek.

2012. Március 15. 07:17, csütörtök | Kék hírek

Gyerekek dúlták fel a temetőt

Gyerekek rongálták meg a kétszáz éve használaton kívüli egyeki kálváriás temető több síremlékét – közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője szerdán az MTI-vel.