2024. április 24, szerda - György

Magyar adventi vásár lett Európa negyedik legjobbja
2017. December 13. 07:24, szerda | Belföld

Magyar adventi vásár lett Európa negyedik legjobbja

Negyedik lett a budapesti Szent István téri Adventi Ünnep a Bazilikánál elnevezésű rendezvény a European Best Destinations utazási portál által szervezett közönségszavazáson.

28 rendbeli szexuális erőszak - Tizennégy év fegyházra ítéltek egy pedofil tanárt
2017. December 13. 05:01, szerda | Belföld

Tizennégy év fegyházra ítélt a Fővárosi Törvényszék egy testnevelő tanárt 28 rendbeli szexuális erőszak, 20 rendbeli szexuális visszaélés, 2 rendbeli szexuális kényszerítés és 5 rendbeli testi sértés miatt kedden.

Több mint egy kiló kábszert szagolt ki Tico
2017. December 10. 12:05, vasárnap | Belföld

Több mint egy kiló kábszert szagolt ki Tico

Az autóban a kormányra borulva találták egy férfit, aki nem indult el a zöld lámpánál a fővárosban szombaton. A gyanús férfi kocsiját ezután átszaglászta Tico, a drogkereső kutya.

Elgázoltak egy gyermeket a fővárosban
2017. December 05. 07:53, kedd | Kék hírek

Elgázoltak egy gyermeket a fővárosban

Elgázoltak egy gyermeket hétfő este Budapesten, a XIII. kerületi Váci úton; a 13 éves fiút életveszélyes sérülésekkel vitték kórházba - közölte a rendőrség a honlapján.

Kolumbiai drogért kapott milliárdok tisztára mosása miatt emeltek vádat Budapesten
2017. December 01. 11:58, péntek | Belföld

Kábítószer-kereskedelemből származó pénz tisztára mosása és illegális cigaretta-kereskedelem miatt vádat emelt a Fővárosi Főügyészség egy nemzetközi bűnszervezet 36 tagja ellen.

Gyalogosátlelőn gázolt, majd elhajtott – meghalt egy idős nő
2017. December 01. 07:28, péntek | Kék hírek

Gyalogosátlelőn gázolt, majd elhajtott – meghalt egy idős nő

Őrizetbe vették azt férfit, aki a gyanú szerint Kőbányán, egy gyalogátkelőhelyen elgázolt egy idős nőt, majd segítségnyújtás nélkül elhajtott

Rendszeresen megerőszakolta kislányát, gyereke is született az apjától
2017. November 30. 19:47, csütörtök | Belföld

Rendszeresen megerőszakolta kislányát, gyereke is született az apjától

Tizennégy év fegyházra ítélte a saját kislányát rendszeresen megerőszakoló apát a Budapest Környéki Törvényszék csütörtökön kihirdetett elsőfokú, nem jogerős ítéletében.

Elindult az adventi \
2017. November 30. 19:28, csütörtök | Belföld

Elindult az adventi \"fényvillamos\" a fővárosban

Elindult a hagyományos adventi \"fényvillamos\", vagyis egy több mint 50 éves Ganz UV típusú, 39 ezer fehér és kék fényű ledes izzóval feldíszített járat a 2-es villamos vonalán csütörtökön kora este Budapesten.

Elindultak az első exportvonatok Budapestről Kínába
2017. November 28. 05:01, kedd | Belföld

Elindultak az első exportvonatok Budapestről Kínába

Hétfőn elindult az első két exportvonat Kínába, a szerelvények egyike Ukrajnán, Oroszországon és Kazahsztánon át visz árut a távol-keleti államba.

Megjelent a kiírás a Budapest-Belgrád vasútvonal hazai szakaszának felújítására
2017. November 27. 15:33, hétfő | Belföld

Megjelent a kiírás a Budapest-Belgrád vasútvonal hazai szakaszának felújítására

Megjelent a Soroksár és Kelebia közötti, 152 kilométer hosszú vasútvonalra vonatkozó tervezés-kivitelezés beszerzési eljárás részvételi felhívása a MÁV honlapján, és a hirdetményt feladták az unió Hivatalos Lapjában

Igen furcsa eszközzel támadt a férfi a fővárosban
2017. November 26. 12:01, vasárnap | Kék hírek

Igen furcsa eszközzel támadt a férfi a fővárosban

Öt perc alatt elfogták azt a 23 éves férfit, aki Budapesten a Szent István körúton járókelőkre támadt… egy gördeszkával.

Menekülés közben elütöttek egy bankrablót a fővárosban
2017. November 23. 14:08, csütörtök | Belföld

Menekülés közben elütöttek egy bankrablót a fővárosban

Kiraboltak egy kőbányai bankot csütörtökön, a rendőrökre fegyvert fogó bankrablót pedig menekülés közben elütötte egy autó - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság az internetes oldalán.