2024. április 23, kedd - Béla

Megvédte diákolimpiai címét Buza Barbara
2018. Március 31. 15:31, szombat | Helyi

Palotás Mihály junior korcsoportban, 50 kilogrammban 5. lett, a későbbi győztestől kapott ki. Buza Barbara a 2017-es év serdülő magyar bajnokaként és diákolimpia bajnokként megvédte címét.

A kiskunfélegyházi Lőrincz Róbert megvédte Magyar Bajnoki Címét
2017. Október 03. 20:36, kedd | Helyi sport

2017. szeptember 27-30-ig Nagykanizsán megrendezésre került az Országos Serdülő Magyar Bajnokság.
Idén már a Kecskeméti Sport Club versenyzőjeként, 43 kg-ban lett Serdülő Országos bajnok Lőrincz Róbert.

Arany-, ezüst- és bronzérmet is hoztak boxolóink
2016. Március 31. 10:44, csütörtök | Helyi

Kiválóan szerepelt a Honvéd TK Ökölvívó Szakosztálya 2016. március 23-26-án a Vecsésen megrendezett Diák Olimpián.

Bunyóval ünnepelték a Pünkösdöt
2015. Május 24. 05:10, vasárnap | Helyi sport

Ne vegyék készpénznek a főcímet, hiszen a Pofon Party apropója nem a pünkösdi ünnepkör, hiszen az ökölvívó szakosztály rendszeresen tart szintfelmérő box meccseket.

Hétvégi 'bunyós' hírek
2015. Március 09. 09:47, hétfő | Helyi sport

Korábbi cikkünkben már beszámoltunk arról, hogy Pofon Partyt tartottak a Honvéd Pálya ökölvívó termében március 7-én, szombaton 13 órától.

Öklözés a Honvéd Pályán
2015. Március 07. 18:22, szombat | Helyi sport

Ma (március 7-én) 11 egyesület 66 versenyzője mérte össze erejét és technikai tudását a Honvéd Pálya ökölvívó termében.

Szabadtéri nyilvános kesztyűzésre és ökölvívó gálára várják az érdeklődőket
2014. Május 21. 20:10, szerda | Helyi sport

A Papp László Ökölvívó Akadémia május 24-én, 15 órától rendezi meg a nemzetközi utánpótlás ökölvívó gáláját a korábbi Petőfi Sándor Általános Iskola tornatermében.

Erdei Madár Zsolt és Bedák Zsolt Kiskunfélegyházán
2014. Április 25. 15:53, péntek | Helyi sport

Az ökölvívás népszerűsítésére szolgáló, és egyben kiváló szórakozási lehetőséget nyújtó program várta az érdeklődőket ma (április 25-én) 13 órakor a KÉSZ Arénában.

2 érmet szerzett a KHTK
2013. November 29. 09:11, péntek | Helyi sport

Ökölvívósikerek az ifjúsági országos bajnokságon

Félegyházi arany az olimpiai reménységek tornáján
2013. Június 05. 11:39, szerda | Helyi sport

A rangos versenyen a magyar válogatott képviseletében a KHTK versenyzője Kontrecz Márk kitűnő öklözéssel aranyérmet szerzett

2012. Május 31. 14:19, csütörtök | Sport

Becsület és sportszerűség

A BoxingONE Championship 2012-es tavaszi szezonjából már csak egy mérkőzés van hátra: június 2-án, szombaton 18 órától a „Debrecen Thunders" a szlovákiai „Komárno Sharks" együttesét fogadja a Debrecen Plázában.

2012. Május 24. 07:21, csütörtök | Sport

A Gladiátorok küzdőtérré változtatják a győri Big Ben Clubbot

Csütörkön BoxingONE Championship mérkőzés lesz Győrben, melynek keretén belül a hazai színeket képviselő „Patent Gladiators” a szerbiai „Spartak Subotica” csapatát látja vendégül, egy exkluzív rendezvény keretén belül.