2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Játsszunk együtt a Batthyányban!
2020. November 28. 16:01, szombat | Helyi

Játsszunk együtt a Batthyányban!

November vége felé járva a Batthyány Lajos Általános Iskola alsós munkaközössége 'Játsszunk együtt!' projektdélutánt szervezett a gyermekeknek.

Tanítás koronavírus idején a Batthyányban
2020. Április 29. 13:07, szerda | Helyi

Tanítás koronavírus idején a Batthyányban

A Batthyány Lajos Általános Iskola igazgatónője elmondta, hogy kollégái már az első napon virtuális tantermeket („classroom”) hoztak létre, ahol azóta is köszöntik a diákokat.

Kiemelkedő Batthyány-s eredmények a kecskeméti Bolyai Gimnázium tehetséggondozó versenyein
2020. Január 17. 10:39, péntek | Helyi

A Kecskeméti Bolyai János Gimnázium matematika munkaközössége hagyományaihoz híven a 2019/2020-as tanévben ismét meghirdette egyéni matematika versenyét a nyolcadikos tanulók részére.

Vándorserleg örökbe
2020. Január 16. 10:32, csütörtök | Helyi

Vándorserleg örökbe

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói nagyszerűen szerepeltek a ClubNetCet grafikai rajzversenyén, harmadszorra is elnyerték a vándorkupát, így az végleg a félegyházi iskolába került.

Az összetartozás és a bátorság viadala
2020. Január 15. 08:14, szerda | Helyi

Az összetartozás és a bátorság viadala

A Bátrak Ligája harmadik, kecskeméti állomásán a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola csapata 3. helyezést ért el.

Újabb 1. hely az országos földrajzversenyen
2019. Május 31. 19:08, péntek | Helyi

Újabb 1. hely az országos földrajzversenyen

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola diákjai kimagasló teljesítményt nyújtottak az országos földrajzversenyen.

Előkelő helyezések az informatika versenyen
2018. December 05. 08:07, szerda | Helyi

Előkelő helyezések az informatika versenyen

November 27-én került megrendezésre a Szent Benedek Iskola Kiskunfélegyházi PG Tagintézményének informatikaversenye általános iskolai tanulók részére.

Pályaválasztás előtt
2018. December 01. 13:25, szombat | Helyi

Pályaválasztás előtt

Továbbtanulással kapcsolatos szakmai napon vettek részt a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulói még október végén, melynek szervezője Szederkényi Barbara tanárnő volt.

Ezüst diploma a Kodály Zoltán Magyar Kórusversenyen
2018. November 29. 13:27, csütörtök | Helyi

Ezüst diploma a Kodály Zoltán Magyar Kórusversenyen

Szép sikert ért el Budapesten a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Kicsinyek Kórusa.

Batthyány iskolás az országos döntőben
2018. Március 11. 19:28, vasárnap | Helyi

Batthyány iskolás az országos döntőben

A Matematikában Tehetséges Gyermekekért Alapítvány 2018-ban 29. alkalommal rendezte meg a Zrínyi Ilona kétfordulós matematika versenyt.

2017. Január 14. 19:32, szombat | Helyi

"Riói Karnevál" a Batthyány iskolában

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola Gyermekeinkért Alapítványa ez évben is megrendezi jótékonysági „RIÓI KARNEVÁLJÁT”.

Anyáknapi hangverseny
2014. Május 12. 10:40, hétfő | Helyi

Anyáknapi hangverseny

Május 9-én és 10-én rendezte meg hagyományos anyák napi hangversenyét a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola.