2024. április 19, péntek - Emma

Adventi gyertyagyújtás a Batthyány iskolában
2020. November 30. 19:14, hétfő | Helyi

Adventi gyertyagyújtás a Batthyány iskolában

A nagy eseményekre készülni kell. Az idei esztendőben november 29-én, vasárnap vette kezdetét az Advent, a karácsonyt előkészítő időszak.

Nyári táborozók a Batthyányban
2020. Július 07. 09:21, kedd | Helyi

Nyári táborozók a Batthyányban

A gyerekeknek óriási szükségük van nyári táborokra, hisz hónapok óta nem voltak társaságban, így ki vannak éhezve a barátokra és az élményekre.

Matekversenyek a karantén alatt
2020. Május 14. 07:54, csütörtök | Helyi

Matekversenyek a karantén alatt

A Batthyány Lajos Általános Iskola diákjai számos matekverseny döntőjébe bejutottak.

A Madarak és a Fák Napját ünnepelik a Batthyány Iskolában
2020. Május 09. 10:13, szombat | Helyi

A Madarak és a Fák Napját ünnepelik a Batthyány Iskolában

Május 10-e a Madarak és Fák Napjának megünneplése fontos esemény a Batthyány iskolában is.

A Katona József Gimnázium házi versenyén is jeleskedtek a Batthyány Iskola tanulói
2020. Február 24. 08:11, hétfő | Helyi

A Katona József Gimnáziumban nagy hagyománya van a különböző tantárgyakból megrendezett háziversenyeknek.

Csapatversenyben is jeleskedtek a batthyány-s diákok
2020. Február 11. 08:00, kedd | Helyi

Csapatversenyben is jeleskedtek a batthyány-s diákok

Az idén is sikeres félévet zártak a Bolyai csapatversenyen a batthyánys diákok. Ez egy nagyon népszerű verseny. A Batthyány Iskolából 25 csapat nevezett matematikából.

Agycsavaró matematika
2019. December 07. 09:00, szombat | Helyi

Agycsavaró matematika

November 28-án a Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói is részt vettek a több évtizedes múltra visszatekintő Agycsavaró versenyen, melyet a Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Középiskola szervez.

A Fenntarthatóság Nagykövetei a Batthyány Iskolában
2019. December 02. 07:36, hétfő | Helyi

A Fenntarthatóság Nagykövetei a Batthyány Iskolában

A Batthyány Lajos Általános Iskola 1-2. osztályos tanulói 2019. november 29-én a Henkel Magyarország Kft.  Fenntarthatósági Iskolaprogram elnevezésű nemzetközi kezdeményezésében vettek részt.

Milyen lesz a jövő iskolája?
2019. Június 19. 08:11, szerda | Helyi

Milyen lesz a jövő iskolája?

A Batthyány Iskola tanulói szép eredménnyel tértek haza a magyarországi és határon túli általános és középiskolai tanulók számára meghirdetett Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékversenyen.

Hurrá, itt a nyár!
2019. Június 19. 08:01, szerda | Helyi

Hurrá, itt a nyár!

Sikert sikerre halmoztak a Jön a tavasz, megy a tél - címmel hirdetett grafikai rajzversenyen a Batthyány Iskola tanulói.

Természeti és történelmi kincsek nyomában
2019. Június 11. 08:04, kedd | Helyi

Természeti és történelmi kincsek nyomában

Élményekben gazdag utazáson vettek részt a Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola hetedikesei.

Ünnepi műsorral köszöntötték az Édesanyákat
2019. Május 17. 19:39, péntek | Helyi

Ünnepi műsorral köszöntötték az Édesanyákat

A Kiskunfélegyházi Batthyány Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola május 15-én a Móra Ferenc Művelődési Központban tartotta Anyák-napi ünnepségét.