2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Rekordot döntöttek a balesetező kamionok
2017. Július 28. 17:00, péntek | Belföld

Rekordot döntöttek a balesetező kamionok

Rekordközeli összeg folyt be tavaly kötelező gépjármű-felelősség-biztosításokból (kgfb) a biztosítókhoz, ugyanakkor a károk száma is megnőtt, a legtöbb és legnagyobb kárt a kamionok okozták

Halálos baleset az M5-ös autópályán
2017. Július 28. 16:21, péntek | Helyi

Halálos baleset az M5-ös autópályán

Kiskunfélegyháza térségében két személyautó ütközött össze.

Az ütközést nem tudta elkerülni
2017. Július 28. 08:52, péntek | Helyi

Az ütközést nem tudta elkerülni

Az 54102-es számú úton közlekedett Bugac irányából 2017. július 27-én 14 óra 57 perckor egy 58 éves kiskunfélegyházi lakos egy Suzuki Ignis típusú személygépkocsival.

Letett hétmilliót és házi őrizetbe került a két halált okozó ittas autós
2017. Július 26. 13:54, szerda | Belföld

Letett hétmilliót és házi őrizetbe került a két halált okozó ittas autós

Több mint hétmillió forint óvadék ellenében házi őrizetbe helyezte a Budai Központi Kerületi Bíróság azt a férfit,

Busz, kamion és autók ütköztek a 4-es főúton
2017. Július 26. 09:07, szerda | Belföld

Busz, kamion és autók ütköztek a 4-es főúton

Turistákat szállító autóbusz, egy kamion és két autó ütközött össze Albertirsa közelében a 4-es főúton szerda reggel, az első információk szerint négyen könnyebben megsérültek

Hárman haltak meg egy balesetben Biharkeresztes közelében
2017. Július 25. 07:15, kedd | Belföld

Hárman haltak meg egy balesetben Biharkeresztes közelében

Hárman a helyszínen életüket vesztették abban a kedd hajnali balesetben, amely Biharkeresztes közelében történt a 42. számú főútvonalon - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel.

Nem biztosított elsőbbséget a motorosnak
2017. Július 24. 12:26, hétfő | Helyi

Nem biztosított elsőbbséget a motorosnak

Tiszaalpáron, az Ady Endre utcában közlekedett 2017. július 23-án 13 óra körül egy 66 éves helyi lakos egy Renault Trafic típusú tehergépkocsival Lakitelek felől Csongrád irányában.

Baleset Kiskunfélegyháza határában
2017. Július 23. 15:05, vasárnap | Helyi

Baleset Kiskunfélegyháza határában

Egy tehergépjármű, egy kisteherautó és két autó ütközött össze ma (július 23-án) 12 óra 39 perc körül az M5-ös autópálya Szeged felé vezető oldalán, a 109-es kilométernél.

Lezuhant egy férfi egy félkész épület harmadik emeletéről Mátraderecskén
2017. Július 23. 05:00, vasárnap | Belföld

Lezuhant egy férfi egy félkész épület harmadik emeletéről Mátraderecskén

Lezuhant egy férfi egy félkész épület harmadik emeletéről Mátraderecskén, belehalt súlyos sérüléseibe - olvasható a Heves megyei hírportálon.

Hatan megsérültek a 84-es úton
2017. Július 22. 14:45, szombat | Belföld

Hatan megsérültek a 84-es úton

Összeütközött három személyautó szombat délelőtt a 84-es úton Lövő és Nemeskér között, a balesetben hat ember megsérült, az utat lezárták -

Belefulladt a Balatonba egy férfi
2017. Július 21. 07:29, péntek | Belföld

Belefulladt a Balatonba egy férfi

Egy 50 éves pécsi férfi fulladt a Balatonba Balatonfenyves Csalogány strandjánál csütörtök délután - közölte Orbán Zoltán, a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletes szóvivője az MTI-vel csütörtökön.

Busz és személyautó ütközött Budapesten, tízen megsérültek
2017. Július 20. 15:34, csütörtök | Belföld

Busz és személyautó ütközött Budapesten, tízen megsérültek

Összeütközött csütörtök délután egy busz és egy személyautó Budapesten, a Thököly út és a Mexikói út kereszteződésében, az elsődleges adatok szerint tízen megsérültek