2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2015. Január 09. 11:42, péntek | Helyi
Forrás: Sarlós Boldogasszony Plébánia

Sarlós Boldogasszony Főplébánia hirdetései

Hírek a Sarlós Boldogasszony Plébániától.

1) Január 13.-án Kedden a Boldogságos Szűz Mária Fatimai jelenésére emlékezünk, családjainkért imádkozunk. Szentmisék reggel 7, déli 12, és este 4 órakor lesznek, rózsafűzért imádkozunk délelőtt fél 12 órától.
2) Jövő vasárnappal kezdődik a Keresztények egységéért való imahét. Részletes rendjét a jövő vasárnapi hirdetésben közöljük.
3) Elérkezett a házszentelések ideje. Akik szeretnék otthonaikat megáldatni, személyesen kérhetik a Plébánia Hivatalban.
4) Szentföldi zarándoklatra hívjuk a kedves testvéreket, ami 2015. február 9.-től indul. Jelentkezni lehet a plébániai hivatalban.
5) A Vőfély–Zenész találkozóra a jegyek elfogytak. Tombola felajánlást szívesen elfogadunk, amit előre is köszönünk.
6) Akik a ebben az évben szeretnének házasságot kötni, azok jelentkezését várjuk a plébánia hivatalban.
7) Szentmiséket lehet íratni a plébánia hivatalban
8) Szeretettel ajánljuk az Ótemplom harangjairól szóló kiadványt, ami a naptárakkal, kalendáriumokkal, gyógyteákkal és szentelt borokkal együtt megvásárolhatók a kijáratnál.
9) Isten éltesse mindazokat, akik a héten ünneplik névnapjukat, születésnapjukat vagy házassági évfordulójukat, Isten gondviselő jósága kísérje őket egész életükben.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.