2024. április 19, péntek - Emma

2015. Március 03. 10:53, kedd | Helyi
Forrás: Adrienn

Mosolygó Jótékonysági Sportnap

Egy merész ötlet kerül megvalósításra 2015. március 14-én, szombaton délelőtt dr. Vargáné Mosolygó Kitti főszervező jóvoltából. A rendezvény mottója: „Egészséges vagyok és az is maradok!”

Egy merész ötlet kerül megvalósításra 2015. március 14-én, szombaton délelőtt dr. Vargáné Mosolygó Kitti főszervező jóvoltából. A Mosolygó Jótékonysági Sportnap rendezvény mottója: „Egészséges vagyok és az is maradok!”

A sportrendezvényen bárki részt vehet, aki ingyenesen regisztrálja magát és kedvet érez arra, hogy Kiskunfélegyházáról Jászszentlászlóra bármi módon (futva, görkorcsolyával, kerékpárral, gyalogosan) a lelkes csapattal tartson. Hangsúlyoznánk, hogy nem az számít végig tudja-e futni a távot, hiszen az előregisztrálók számának függvényében buszokat biztosítanak a résztáv futóknak. A kitűzött cél szerint minden egyes megtett kilométer 1 újabb egészséges, boldog évet szimbolizál a jászszentlászlói idősek otthona lakóinak.

A rendezvényt Kádár Kitti ultramaratonista neve is fémjelzi a rendezvényt, aki induláskor a bemelegítésben és érkezéskor az izmok nyújtásában ad segítséget a futóknak és nem utolsó sorban +22 km boldog, egészséges évvel fog hozzájárulni az Idősek Otthona lakóinak életéhez.

Nem a gyorsaság, hanem a részvétel a fontos! Minden megtett kilométer számít!

Program:
9-9:30 óra Fitness Plusz Stúdió (Kiskunfélegyháza, Kalmár József u. 4.)

• bemelegítés Kádár Kitti ultramaratonistával
  • köszöntő

9:30 óra Indulás (Szegedi út – Kossuth Lajos utca – Majsai út útvonalon)
kb. 10:30 volt Gesztenyés étterem előtt (csatlakozási pont)
kb. 11:15 Jászszentlászló – Örömfutás a jászszentlászlói gyerekekkel együtt (2,5 km)
Csatlakozási pontok: Dózsa György utca (Kaiser Vendéglő)
Alkotmány utca (Fókusz Takarékszövetkezet)
Erdei Ferenc utca (Kisbolt)
Móra Ferenc utca – Rákóczi út útvonalon
kb. 11:30 – 11:45 Érkezés és találkozópont
Szent László Általános Iskola

• vidám nyújtás Kádár Kitti ultramaratonista vezetésével, ezt követően átvonulás az Idősek Otthonába
  • Idősek Otthona (Hunyadi u. 2.)
  • Polgármesteri köszöntő
  • Kilométer igazolások és részvételi emléklapok átvétele

Minden résztvevőt meglepetés vár!

Előregisztráció:

• Kiskunfélegyházán a Fitness Plusz Stúdióban (Kalmár József u. 4.)
  • Jászszentlászlón Vargáné Barabás Gyöngyinél (Gyöngyvirág Gazdabolt)
  • Facebook-on a Mosolygó Jótékonysági Sportnap esemény oldalán

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.