2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2015. Január 11. 05:42, vasárnap | Helyi
Forrás: Szent István templom

Hírek a Szent István templomból

TEMPLOMI HIRDETÉS - 2015. január 11. (Urunk megkeresztelkedése)

TEMPLOMI HIRDETÉS

2015. január 11.

URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE

SZENT ISTVÁN TEMPLOM

Vasárnap este 5 órakor kezdődik a Rózsafűzértársulat összejövetele.

Január 12-én, hétfőn délután 4 órakor megemlékezés lesz a Felső temetőben a doni áttörés évfordulója alkalmából. A szervezők hívnak és várnak minden emlékezőt.

Január 14. Egyházközségünk szentségimádási napja. Ezért szerdán délután 3 órakor szentség kitétellel csendes szentségimádás kezdődik. 4 órától közös szentségimádást végzünk.

A filmklub következő vetítése január 16-án, pénteken este a szentmise után lesz a Plébánián.

Kérjük a bethelemkészítő családokat, közösségeket, hogy vigyék el betlehemeiket a templomból!

Várjuk a Plébánián azokat a párokat, akik templomunkban szeretnének házasságot kötni. Részükre február hónapban előkészítő jegyes oktatást szervezünk.

Előkészítő tanfolyamot szervezünk azoknak a felnőtteknek, akik nincsenek megkeresztelve, nem voltak elsőáldozók, nem bérmálkoztak. Érdeklődni és jelentkezni lehet a Plébánián.

Zarándokvonat indul a csíksomlyói búcsúra. A részletes tudnivalókról a Plébánián lehet tájékozódni.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.