2024. április 23, kedd - Béla

2014. Június 15. 05:50, vasárnap | Helyi sport
Forrás: Félegyházi Hírek

Függőben maradt a továbbjutás

Osztályozó mérkőzést játszott június 14-én hazai pályán az NB III-ba kerülésért a Kiskunfélegyházi HTK. A Bács megyei I. osztály bajnokának ellenfele Békés megye bajnoka, a Szabadkígyósi SZSC együttese volt.

Osztályozó mérkőzést játszott június 14-én hazai pályán az NB III-ba kerülésért a Kiskunfélegyházi HTK. A Bács megyei I. osztály bajnokának ellenfele Békés megye bajnoka, a Szabadkígyósi SZSC együttese volt. A két csapat nem bírt egymással, így a visszavágón dől majd el, ki kezdhet felsőbb osztályban a következő szezonban.

Kiskunfélegyházi HTK – Szabadkígyósi SZS C 2:2 (1:1)
A mérkőzés után vette át a bajnoki érmeket és a kupát a Kiskunfélegyházi HTH felnőtt csapata, valamint a KHTK U-19-es csapat a második helyért járó ezüstérmeket.
Részletes tudósítás később.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.