2024. április 25, csütörtök - Márk

Cégregiszter | Sport

Bringabarát Kerékpárbolt és Szerviz

6100, Kiskunfélegyháza, Gorkij utca 2.

A családbarát, embercentrikus bringabolt!

A Bringabarát egy családbarát, embercentrikus bringabolt és szerelőműhely. Széles termékválasztékkal és segítőkész hozzáállással várjuk az érdeklődőket, vásárlókat. Boltunk a kerékpár mellett a triatlon sport és a Jogging Plus Szuperinfó Futóklub támogatója.

A Bringabarát Kerékpárbolt és Szerviz egy családi vállalkozás, amit saját álmaink, terveink szerint valósítottunk meg és magunk dolgozunk benne. Az árukészletet és a szolgáltatást igyekszünk maximálisan a vevők igényeinek és visszajelzéseinek megfelelően alakítani.

Több, mint 60 márkát forgalmazunk, illetve megrendelésre is hozunk termékeket. A kerékpár javításokat előre programozott rendben vesszük be, hogy a tulajdonosnak minél kevesebb időre kelljen nélkülöznie kétkerekűjét. Boltunkban a Félegyházi Rendőrkapitánysággal egyeztetett kerékpár regisztációt is végzünk.

Facebook elérhetőségért kattints ide:

Fotók

Bringabarát
Bringabarát - Triatlon
Bringabarát - Kölcsönzés
Bringabarát - Klubkártya
Bringabarát - Continental gumibelső automata

Szolgáltatások, tevékenység, termékek

• Kerékpár javítás
  • Kerékpár felújítás
  • Kerékpár értékesítés
  • Alkatrész értékesítés