Városlista
2018. október 20, szombat - Vendel

Blog | Sorozatajánló

2014. Május 02. 11:01, péntek

Kaliforgia

Kaliforgia

Hank, a tősgyökeres New York-i Los Angelesbe költözik új regényének sikerében bízva, ám a siker és csillogás még várat magára.

Hank, a tősgyökeres New York-i Los Angelesbe költözik új regényének sikerében bízva, ám a siker és csillogás még várat magára. Helyette ex-barátnője utáni sóvárgás, kamasz lánya nevelésének atyai gondjai és a kicsapongó életvitele következményei töltik ki mindennapjait. Szex, drog és rock and roll életforma ez, hiszen Hank mindkét oldaláról égeti azt a bizonyos gyertyát. Életének talán egyetlen fontos férfi szereplője barátja és egyben ügynöke, Charlie (Evan Handler), aki a felszínen Hank ellenpólusa, ám hamar róla is kiderül, hogy a látszat olykor csal és a házasság intézményének mintaegyede nem is annyira tökéletes, mint azt kezdetben gondoljuk.

Epizódhossz: 28 perc

Eredeti cím: Californication

Eredeti nyelv: angol

Megjelenés dátuma: 2007

Műfaj: Vígjáték, Dráma

IMDb pontszám: 8.4 / 10 (104.613 szavazat alapján)

Rendező(k): Tom Kapinos

Szereplő(k): David Duchovny, Natascha McElhone, Madeleine Martin

Előzetes:

Véleményed van? Szólj hozzá!

További bejegyzések a blogban

2014. Március 13. 13:57, csütörtök | Sorozatajánló

The Walking Dead

Az a világ, amit ismertünk, eltűnt. Egy járvány melytől a halottak feltámadnak apokaliptikus méreteket öltött. Az élőhalottak pedig esznek, hogy élhessenek!

2014. Február 06. 15:16, csütörtök | Sorozatajánló

Grimm

A főhős egy nyomozó egy olyan világban, ahol léteznek a tündérmesék szereplői. Csakhogy erről az emberek nem tudnak.

2014. Január 17. 14:49, péntek | Sorozatajánló

Totál szívás

Walter a hátralévő idejét arra teszi fel, hogy a lehető legtöbb pénzt gyűjtse össze várandós felesége számára. Ám ez csak a törvény másik oldalán lehetséges, amely mellé a világ legszerencsétlenebb drogdílere társul…